Výhodné florbalové akce během turnaje

Skupiny a zápasy ve skupinách

Skupina A

Název týmu V R P Skóre B
Panthers Praha 3 0 0 17:10 9
Tatran Střešovice 1 0 1 9:7 3
Zlín Lions 1 0 2 10:16 3
Kanonýři Kladno 0 0 2 6:9 0
Rozpis utkání - Skupina A
27.8. 10:00 Panthers - Zlín @ UNYP ARENA 7:43:2,4:2:-,-:-,-:-
27.8. 13:00 Střešovice - Panthers @ UNYP ARENA 3:51:1,2:4,
27.8. 14:00 Kladno - Zlín @ UNYP ARENA 3:40:2,3:2
27.8. 17:00 Kladno - Panthers @ UNYP ARENA 3:53:2-0:3:-,-:-,-:-
27.8. 18:00 Zlín - Střešovice @ UNYP ARENA 2:61:2-1:4:-,-:-,-:-

Skupina B

Název týmu V R P Skóre B
SC TEMPISH Vítkovice 3 0 0 14:6 9
Florbal Chodov 2 0 1 16:5 6
Sokoli Pardubice 1 0 2 7:8 3
FBŠ Slavia Plzeň 0 0 3 2:20 0
Rozpis utkání - Skupina B
27.8. 11:00 Vítkovice - Chodov @ Kobylisy 3:21:1,2:1,
27.8. 12:00 Pardubice - Slavia Plzeň @ Kobylisy 3:01:0,2:0,
27.8. 15:00 Vítkovice - Pardubice @ Kobylisy 3:21:1,2:1
27.8. 16:00 Chodov - Slavia Plzeň @ Kobylisy 9:03:0,6:0
27.8. 19:00 Chodov - Pardubice @ Kobylisy 5:21:1,4:1
27.8. 20:00 Slavia Plzeň - Vítkovice @ Kobylisy 2:80:5,2:-3

Skupina C

Název týmu V R P Skóre B
Black Angels 2 0 1 13:8 6
FbŠ Bohemians 2 0 1 10:6 6
FBC Liberec 2 0 1 8:12 6
Bulldogs Brno 0 0 3 5:10 0
Rozpis utkání - Skupina C
27.8. 9:00 Bohemians - Liberec @ Kobylisy 2:32:2,0:1
27.8. 10:00 Black Angels - Brno @ Kobylisy 4:12:0,2:1
27.8. 13:00 Bohemians - Black Angels @ Kobylisy 4:01:0,3:0
27.8. 14:00 Liberec - Brno @ Kobylisy 2:11:1,1:0,
27.8. 17:00 Liberec - Black Angels @ Kobylisy 3:91:3,2:6
27.8. 18:00 Brno - Bohemians @ Kobylisy 3:43:3,0:1

Skupina D

Název týmu V R P Skóre B
FBŠ Hattrick Brno 2 0 1 9:6 6
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 1 1 1 13:11 4
ACEMA Sparta Praha UNYP 1 1 1 11:10 4
FBC Štíři České Budějovice 1 0 2 13:19 3
Rozpis utkání - Skupina D
27.8. 11:00 Sparta - Mladá Boleslav @ UNYP ARENA 3:32:1,1:2:-,-:-,-:-
27.8. 12:00 Brno - České Budějovice @ UNYP ARENA 5:24:1,1:1
27.8. 15:00 Sparta - Brno @ UNYP ARENA 0:30:1,0:2-:-,-:-,-:-
27.8. 16:00 Mladá Boleslav - České Budějovice @ UNYP ARENA 6:71:1,5:6
27.8. 19:00 Mladá Boleslav - Brno @ UNYP ARENA 4:10:0,4:1-:-,-:-,-:-
27.8. 20:00 České Budějovice - Sparta @ UNYP ARENA 4:81:2,3:6