Výhodné florbalové akce během turnaje

Skupiny a zápasy ve skupinách

Skupina A

Název týmu V R P Skóre B
Bulldogs Brno 3 0 0 25:2 9
Black Angels 1 1 1 4:5 4
FbC Hradec Králové 1 1 1 11:14 4
Butchis 0 0 3 3:22 0
Rozpis utkání - Skupina A
27.8. 8:00 Butchis - Black Angels @ SH Čakovice 0:22:0,0:0
27.8. 10:15 Bulldogs - Hradec Králové @ SH Čakovice 9:23:1,6:1
27.8. 12:30 Bulldogs - Black Angels @ SH Čakovice 3:00:0,3:0
27.8. 13:15 Hradec Králové - Butchis @ SH Čakovice 7:33:2,4:1
27.8. 17:00 Butchis - Bulldogs @ SH Čakovice 0:130:3,0:10
27.8. 17:45 Hradec Králové - Black Angels @ SH Čakovice 2:21:1,1:1

Skupina B

Název týmu V R P Skóre B
Panthers Praha 3 0 0 23:7 9
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 2 0 1 32:7 6
Florbal Tachov 1 0 2 12:13 3
FBŠ Slavia Plzeň 0 0 3 5:45 0
Rozpis utkání - Skupina B
27.8. 8:45 Panthers - Mladá Boleslav @ SH Čakovice 5:22:1,3:1
27.8. 11:00 Plzeň - Tachov @ SH Čakovice 1:91:5,0:4
27.8. 14:00 Mladá Boleslav - Plzeň @ SH Čakovice 24:114:0,10:1
27.8. 14:45 Panthers - Tachov @ SH Čakovice 6:23:1,3:1
27.8. 18:30 Plzeň - Panthers @ SH Čakovice 3:121:5,2:7,
27.8. 19:15 Tachov - Mladá Boleslav @ SH Čakovice 1:61:6,0:0

Skupina C

Název týmu V R P Skóre B
ACEMA Sparta Praha 3 0 0 10:3 9
FBŠ ATT Gorily Plzeň 2 0 1 5:7 6
SFK Havířov 1 0 2 8:8 3
FBC Liberec 0 0 3 8:13 0
Rozpis utkání - Skupina C
27.8. 9:30 Sparta - Liberec @ SH Čakovice 3:10:1,3:0
27.8. 11:45 Havířov - Gorily @ SH Čakovice 0:10:1,0:0
27.8. 15:30 Sparta - Havířov @ SH Čakovice 3:23:2,0:0
27.8. 16:15 Liberec - Gorily @ SH Čakovice 3:40:1,3:3
27.8. 20:00 Gorily - Sparta @ SH Čakovice 0:40:3,0:1
27.8. 20:45 Liberec - Havířov @ SH Čakovice 4:61:4,3:2

Skupina D

Název týmu V R P Skóre B
Florbal Chodov 2 1 0 16:9 7
Zlín Lions 1 2 0 15:8 5
Kanonýři Kladno 1 0 2 4:15 3
FB Hurrican Karlovy Vary 0 1 2 10:13 1
Rozpis utkání - Skupina D
27.8. 8:00 Chodov - Kladno @ SH Kunratice 6:15:0,1:1
27.8. 11:00 Zlín - Karlovy Vary @ SH Kunratice 4:40:0,4:4
27.8. 14:00 Chodov - Zlín @ SH Kunratice 3:32:2,1:1
27.8. 17:00 Kladno - Karlovy Vary @ SH Kunratice 2:10:0,1:0
27.8. 20:00 Karlovy Vary - Chodov @ SH Kunratice 5:71:6,4:1
27.8. 20:45 Zlín - Kladno @ SH Kunratice 8:14:1,4:0

Skupina E

Název týmu V R P Skóre B
Tatran Střešovice 2 1 0 12:5 7
Česká Lípa 2 0 1 12:7 6
FBŠ Hattrick Brno 1 1 1 4:6 4
FBŠ Štíři České Budějovice 0 0 3 3:13 0
Rozpis utkání - Skupina E
27.8. 8:45 Tatran - Česká Lípa @ SH Kunratice 6:22:1,4:1
27.8. 11:45 Brno - České Budějovice @ SH Kunratice 2:11:1,1:0
27.8. 14:45 Tatran - Brno @ SH Kunratice 2:21:1,1:1
27.8. 19:15 Česká Lípa - České Budějovice @ SH Kunratice 7:15:1,2:0
28.8. 8:00 Brno - Česká Lípa @ SH Kunratice 0:30:1,0:2
28.8. 8:45 České Budějovice - Tatran @ SH Kunratice 1:40:2,1:2