SALMING CUP GIRLS U19 2022

Termín turnaje

26.8.2022 – 28.8.2022

Vyhodnocení turnaje

Poháry a medaile pro týmy na prvních 3 místech, all-star tým turnaje, MVP turnaje

Místo konání turnaje

UNYP Arena, X3M Arena Barrandov, SH Jižní Město, SH Jedenáctka, SH ZŠ Kunratice, SH Čakovice, SH Kobylisy

Herní systém turnaje

8 týmů (2 skupiny po 4 týmech). Ve skupinách hraje každý s každým. Všechny týmy z každé skupiny postupují do čtvrtfinále. Dále následuje semifinále a souboj o třetí místo a finále. Každý tým má garantovány minimálně 4 zápasy.

Účastníci turnaje

Hráčky ročníků 2004 až 2007. Na turnaji nejsou povoleny žádné výjimky. Účastníci turnaje startují na vlastní nebezpečí.

Hrací čas

Zápasy ve skupinách se hrají 2x15 min. Zápasy ve čtvrtfinále, semifinále, o třetí místo a finále se hrají 2x20 min. Všechna utkání jsou hrána na hrubý čas, poslední 3 minuty čistý čas. Přestávka mezi třetinami je 2 minuty. Time-out je poskytován ve všech zápasech.

• celkový počet nastřílených branek
  • pravidlo fair-play (méně trestných minut)
  • los
Postupový klíč v play-off a zápasech o umístění

Při remíze po základní hrací době zápasu rozhodují tři trestná střílení na každé straně. Poté v případě remízy následuje po jednom trestném střílení na každé straně tzv. náhlá smrt. Po odjetí 3 nájezdů, již v tzv. náhlé smrti mohou týmy používat hráče libovolně, i kdyby jezdil jen jeden stejný hráč.

Utkání

Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 5:0 ve prospěch neprovinivšího se družstva.

Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí s licencí Českého florbalu.

Startovné

4 500,- Kč za tým

Účastnický náramek

300,- Kč za osobu (účastnický náramek zahrnuje MHD v Praze po dobu konání turnaje, drobné ceny od partnerů turnaje, doprovodný turnajový program)