UNYP CUP NXT Generation 2019

Termín turnaje

7.9.2019 – 8.9.2019

Vyhodnocení turnaje

Poháry a medaile pro týmy na prvních 3 místech, all-star tým turnaje, MVP turnaje

Místo konání turnaje

Sparta Aréna Podvinný Mlýn, SH Kobylisy, SH VŠE Třebešín, SH Čakovice

Herní systém turnaje

8 týmů (2 skupiny po 4 týmech). Ve skupinách hraje každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do semifinále. Dále následuje souboj o třetí místo a finále. Týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách hrají zápasy o celkové umístění. Každý tým má garantováno minimálně 4-5 zápasů.

Účastníci turnaje

Hráči ročníku 2007 až 2010. Účastníci turnaje startují na vlastní nebezpečí.

Hrací čas

Zápasy ve skupinách a zápasy o umístění 2x15 min. Zápasy v semifinále, o třetí místo a finále se hrají 3x15 min. Všechna utkání jsou hrána na hrubý čas, poslední 3 minuty čistý čas. Přestávka mezi třetinami je 2 minuty.Time-out není poskytován ve skupinové části.

Postupový klíč v play-off a zápasech o umístění

Při remíze po základní hrací době zápasu rozhodují tři trestná střílení na každé straně. Poté v případě remízy následuje po jednom trestném střílení na každé straně tzv. náhla smrt.

Utkání

Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 5:0 ve prospěch neprovinivšího se družstva.

Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí s licencí ČFBU

Startovné

3 900,- Kč za tým (platba do 31.3.2019)

Účastnický náramek

280,- Kč za osobu (účastnický náramek zahrnuje MHD v Praze po dobu konání turnaje, drobné ceny od partnerů turnaje, doprovodný turnajový program)