SALMING CUP GIRLS U15 2023

Termín turnaje

25.8.2023 – 27.8.2023

Vyhodnocení turnaje

Poháry a medaile pro týmy na prvních 3 místech, all-star tým turnaje, MVP turnaje

Místo konání turnaje

UNYP Aréna, SH Jižní Město, SH Jedenáctka, SH ZŠ Kunratice, TJ JM Chodov, SH Řepy, SH Kobylisy

Herní systém turnaje

6 týmů (1 skupina po 6 týmech). Ve skupině hraje každý s každým. První dva týmy skupiny postupují do semifinále. Ostatní týmy budou hrát předkolo. Vítězové z předkola postupují následně také do semifinále. Poražení z předkola v turnaji končí. Postupující týmy ze semifinále hrají finále, poražení utkání o 3. místo. Každý tým má garantováno minimálně 6 zápasů.

Účastníci turnaje

Hráči ročníku 2009 až 2012. Na turnaji nejsou povoleny žádné výjimky pro starší hráčky. Účastníci turnaje startují na vlastní nebezpečí.

Hrací čas

Zápasy v základních skupinách, semifinále B a finále B se hrají 2x15 min. Zápasy - čtvrtfinále, semifinále A, o třetí místo a finále A se hrají 2x20 min. Všechna utkání jsou hrána na hrubý čas, poslední 3 minuty čistý čas. Přestávka mezi poločasy je 2 minuty. Time-out je poskytován ve všech zápasech.

• celkový počet nastřílených branek
  • pravidlo fair-play (méně trestných minut)
  • los
Postupový klíč v play-off a zápasech o umístění

Při remíze po základní hrací době zápasu rozhodují tři trestná střílení na každé straně. Poté v případě remízy následuje po jednom trestném střílení na každé straně tzv. náhla smrt.  Po odjetí 3 nájezdů, již v tzv. náhlé smrti mohou týmy používat hráče libovolně, i kdyby jezdil jen jeden stejný hráč.

Utkání

Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 5:0 ve prospěch neprovinivšího se družstva.

Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí s licencí Českého florbalu.

Startovné

5 500,- Kč za tým

Účastnický náramek

450,- Kč za osobu (účastnický náramek zahrnuje MHD v Praze po dobu konání turnaje, drobné ceny od partnerů turnaje, bohatý doprovodný turnajový program)