UNYP CUP Junior 2018

Termín turnaje

24.8.2018 – 26.8.2018

Vyhodnocení turnaje

Poháry a medaile pro týmy na prvních 3 místech, all-star tým turnaje, MVP turnaje

Místo konání turnaje

Sparta Aréna Podvinný Mlýn, SH Kobylisy

Herní systém turnaje

16 týmů (4 skupiny po 4 týmech). Ve skupinách hraje každý s každým. První dva týmy z každé skupiny postupují do čtvrtfinále. Dále následuje semifinále a souboj o třetí místo a finále. Vyřazení čtvrtfinalisté a týmy na třetích a čtvrtých místech ve skupinách hrají zápasy o celkové umístění. Každý tým má garantováno minimálně 5 utkání.

Účastníci turnaje
Hráči ročníku 2000 až 2003. Účastníci turnaje startují na vlastní nebezpečí.
Hrací čas

Zápasy ve skupinách a zápasy o umístění 2x20 min. Zápasy ve čtvrtfinále, semifinále, o třetí místo a finále se hrají 3x20 min. Všechna utkání jsou hrána na hrubý čas, poslední 3 minuty čistý čas. Přestávka mezi třetinami je 2 minuty.

Postupový klíč v play-off a zápasech o umístění

Při remíze po základní hrací době zápasu rozhodují tři trestná střílení na každé straně. Poté v případě remízy následuje po jednom trestném střílení na každé straně.

Utkání

Čekací doba je 5 minut. Poté následuje kontumace 5:0 ve prospěch neprovinivšího se družstva.

Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí s licencí ČFBU

Startovné

4 900,- Kč za tým

Účastnický náramek

240,- Kč za osobu (účastnický náramek zahrnuje MHD v Praze po dobu konání turnaje, drobné ceny od partnerů turnaje, doprovodný turnajový program)