Výhodné florbalové akce během turnaje

Play-off turnaje

čtvrtfinále 1 (ml25) / 28.8.2021 11:45 @ SH Čakovice

FbC Hradec Králové
4:3
Tatran Střešovice Red
čtvrtfinále 2 (ml26) / 28.8.2021 12:45 @ SH Čakovice

FBŠ ATT Gorily Plzeň
4:0
ACEMA Sparta Praha Red
čtvrtfinále 3 (ml27) / 28.8.2021 13:45 @ SH Čakovice

Bulldogs Brno
5:6
Black Angels
čtvrtfinále 4 (ml28) / 28.8.2021 14:45 @ SH Čakovice

Kanonýři Kladno
9:6
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav
čtvrtfinále b1 (ml29 / 28.8.2021 15:45 @ SH Čakovice

FBŠ Hattrick Brno
8:2
FBC Štíři České Budějovice
čtvrtfinále b2 (ml30 / 28.8.2021 16:30 @ SH Čakovice

Florbal Chodov
0:6
FBC Liberec
čtvrtfinále b3 (ml31 / 28.8.2021 17:15 @ SH Čakovice

FB Hurrican Karlovy Vary
12:1
ACEMA Sparta Praha Yellow
o umístění 5-8 (ml37 / 28.8.2021 17:20 @ Hala Barrandov

Tatran Střešovice Red
3:8
Bulldogs Brno
čtvrtfinále b4 (ml32 / 28.8.2021 18:00 @ SH Čakovice

Panthers Praha
8:2
Tatran Střešovice Black
o umístění 5-8 (ml38 / 28.8.2021 18:00 @ Hala Barrandov

ACEMA Sparta Praha Red
2:1
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav
semifinále 1 (ml33) / 28.8.2021 18:45 @ SH Čakovice

FbC Hradec Králové
4:2
Black Angels
semifinále 2 (ml34) / 28.8.2021 19:45 @ SH Čakovice

FBŠ ATT Gorily Plzeň
10:3
Kanonýři Kladno
o umístění13-16(ml35 / 28.8.2021 20:45 @ SH Čakovice

FBC Štíři České Budějovice
5:3
ACEMA Sparta Praha Yellow
o umístění13-16(ml36 / 29.8.2021 08:00 @ SH Čakovice

Florbal Chodov
7:1
Tatran Střešovice Black
o umístění9-12(ml39) / 29.8.2021 08:45 @ SH Čakovice

FBŠ Hattrick Brno
1:3
FB Hurrican Karlovy Vary
o umístění9-12(ml40) / 29.8.2021 09:30 @ SH Čakovice

FBC Liberec
1:2
Panthers Praha
o 15. místo (ml41) / 29.8.2021 11:00 @ SH Čakovice

ACEMA Sparta Praha Yellow
2:4
Tatran Střešovice Black
o 13. místo (ml42) / 29.8.2021 11:45 @ SH Čakovice

FBC Štíři České Budějovice
2:5
Florbal Chodov
o 11. místo (ml43) / 29.8.2021 12:30 @ SH Čakovice

FBŠ Hattrick Brno
7:8
FBC Liberec
o 9. místo (ml44) / 29.8.2021 13:15 @ SH Čakovice

FB Hurrican Karlovy Vary
8:2
Panthers Praha
o 7. místo (ml45) / 29.8.2021 14:00 @ SH Čakovice

Tatran Střešovice Red
2:4
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav
o 5. místo (ml46) / 29.8.2021 14:45 @ SH Čakovice

Bulldogs Brno
2:3
ACEMA Sparta Praha Red
o 3. místo (ml47) / 29.8.2021 15:00 @ Kobylisy

Black Angels
6:3
Kanonýři Kladno
finále (ml48) / 29.8.2021 16:00 @ Kobylisy

FbC Hradec Králové
2:11
FBŠ ATT Gorily Plzeň