Výhodné florbalové akce během turnaje

Skupiny a zápasy ve skupinách

Skupina A

Název týmu V R P Skóre B
FbC Hradec Králové 2 1 0 17:12 7
ACEMA Sparta Praha Red 1 2 0 11:7 5
FBŠ Hattrick Brno 1 0 2 15:13 3
FBC Liberec 0 1 2 5:16 1
Rozpis utkání - Skupina A
27.8. 8:00 Sparta - Hradec Králové @ Hala Barrandov 4:42
27.8. 8:45 Liberec - Hattrick Brno @ Hala Barrandov 1:82
27.8. 14:00 Sparta - Liberec @ Hala Barrandov 2:22
27.8. 14:45 Hradec Králové - Hattrick Brno @ Hala Barrandov 7:62
27.8. 20:00 Hattrick Brno - Sparta @ Hala Barrandov 1:52
27.8. 20:45 Hradec Králové - Liberec @ Hala Barrandov 6:22

Skupina B

Název týmu V R P Skóre B
FBŠ ATT Gorily Plzeň 2 0 1 12:9 6
Tatran Střešovice Red 1 2 0 15:13 5
Florbal Chodov 1 1 1 14:9 4
FBC Štíři České Budějovice 0 1 2 12:22 1
Rozpis utkání - Skupina B
27.8. 9:30 České Budějovice - Gorily Plzeň @ Hala Barrandov 3:52
27.8. 10:15 Chodov - Tatran @ Hala Barrandov 3:32
27.8. 15:30 České Budějovice - Chodov @ Hala Barrandov 3:112
27.8. 16:15 Gorily Plzeň - Tatran @ Hala Barrandov 4:62
28.8. 8:00 České Budějovice - Tatran @ SH Čakovice 6:64:0,2:6
28.8. 8:45 Chodov - Gorily Plzeň @ SH Čakovice 0:30:0,0:3

Skupina C

Název týmu V R P Skóre B
Bulldogs Brno 3 0 0 21:7 9
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 2 0 1 16:14 6
FB Hurrican Karlovy Vary 1 0 2 20:18 3
Tatran Střešovice Black 0 0 3 9:27 0
Rozpis utkání - Skupina C
27.8. 11:00 Bulldogs Brno - Karlovy Vary @ Hala Barrandov 8:52
27.8. 11:45 Mladá Boleslav - Tatran Black @ Hala Barrandov 8:52
27.8. 17:00 Bulldogs Brno - Mladá Boleslav @ Hala Barrandov 6:22
27.8. 17:45 Karlovy Vary - Tatran Black @ Hala Barrandov 12:42
28.8. 9:30 Bulldogs Brno - Tatran Black @ SH Čakovice 7:04:0,3:0
28.8. 10:15 Karlovy Vary - Mladá Boleslav @ SH Čakovice 3:60:2,3:4

Skupina D

Název týmu V R P Skóre B
Kanonýři Kladno 3 0 0 31:9 9
Black Angels 2 0 1 14:9 6
Panthers Praha 1 0 2 12:20 3
ACEMA Sparta Praha Yellow 0 0 3 4:23 0
Rozpis utkání - Skupina D
27.8. 12:30 Sparta Yellow - Black Angels @ Hala Barrandov 1:72
27.8. 13:15 Kladno - Panthers @ Hala Barrandov 14:52
27.8. 18:30 Sparta Yellow - Kladno @ Hala Barrandov 1:112
27.8. 19:15 Panthers - Black Angels @ Hala Barrandov 2:42
28.8. 9:30 Kladno - Black Angels @ SH Kunratice 6:31:2,5:1
28.8. 11:00 Panthers - Sparta Yellow @ SH Čakovice 5:23:1,2:1