Výhodné florbalové akce během turnaje

Skupiny a zápasy ve skupinách

Skupina A

Název týmu V R P Skóre B
ACEMA Sparta Praha Red 3 0 0 29:2 9
FBC Česká Lípa 2 0 1 17:20 6
Butchis 1 0 2 11:17 3
Tatran Střešovice Black 0 0 3 11:29 0
Rozpis utkání - Skupina A
28.8. 8:00 Sparta - Tatran Black @ Hala Barrandov 11:12
28.8. 8:00 Butchis - Česká Lípa @ Hala Barrandov 4:52
28.8. 10:20 Sparta - Butchis @ Hala Barrandov 9:02
28.8. 10:20 Tatran Black - Česká Lípa @ Hala Barrandov 7:112
28.8. 12:40 Sparta - Česká Lípa @ Hala Barrandov 9:12
28.8. 12:40 Tatran Black - Butchis @ Hala Barrandov 3:72

Skupina B

Název týmu V R P Skóre B
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 3 0 0 21:8 9
FB Hurrican Karlovy Vary 1 1 1 9:10 4
Kanonýři Kladno 1 1 1 13:15 4
ACEMA Sparta Praha Yellow 0 0 3 4:14 0
Rozpis utkání - Skupina B
28.8. 8:35 Kladno - Mladá Boleslav @ Hala Barrandov 5:92
28.8. 8:35 Karlovy Vary - Sparta Yellow @ Hala Barrandov 3:12
28.8. 10:55 Kladno - Karlovy Vary @ Hala Barrandov 3:32
28.8. 10:55 Mladá Boleslav - Sparta Yellow @ Hala Barrandov 6:02
28.8. 13:15 Kladno - Sparta Yellow @ Hala Barrandov 5:32
28.8. 13:15 Mladá Boleslav - Karlovy Vary @ Hala Barrandov 6:32

Skupina C

Název týmu V R P Skóre B
Black Angels Black 3 0 0 28:2 9
Florbal Chodov 1 1 1 15:12 4
Panthers Praha 1 1 1 11:13 4
ACEMA Sparta Praha Blue 0 0 3 2:29 0
Rozpis utkání - Skupina C
28.8. 9:10 Panthers - Sparta Blue @ Hala Barrandov 4:12
28.8. 9:10 Black Angels Black - Chodov @ Hala Barrandov 6:02
28.8. 11:30 Chodov - Sparta Blue @ Hala Barrandov 10:12
28.8. 11:30 Black Angels Black - Panthers @ Hala Barrandov 7:22
28.8. 13:50 Chodov - Panthers @ Hala Barrandov 5:52
28.8. 13:50 Black Angels Black - Sparta Blue @ Hala Barrandov 15:02

Skupina D

Název týmu V R P Skóre B
FBC Liberec 3 0 0 36:7 9
FBŠ Hattrick Brno 2 0 1 18:8 6
Black Angels White 1 0 2 12:21 3
ACEMA Sparta Praha White 0 0 3 3:33 0
Rozpis utkání - Skupina D
28.8. 9:45 Liberec - Brno @ Hala Barrandov 6:42
28.8. 9:45 Black Angels White - Sparta White @ Hala Barrandov 9:12
28.8. 12:05 Brno - Sparta White @ Hala Barrandov 9:22
28.8. 12:05 Liberec - Black Angels White @ Hala Barrandov 15:32
28.8. 14:25 Liberec - Sparta White @ Hala Barrandov 15:02
28.8. 14:25 Brno - Black Angels White @ Hala Barrandov 5:02