Výhodné florbalové akce během turnaje

Do Prahy míří téměř 100 týmů na prestižní mládežnický turnaj Salming Cup 2021!

SALMING CUP JUNIOR 2021 | Zveřejněno 30.8.2021 13:05
Do Prahy míří téměř 100 týmů na prestižní mládežnický turnaj Salming Cup 2021!

Letošní turnaj bude patřit celkem šesti mládežnickým kategoriím. Pro každoroční velký zájem organizátoři turnaje rozšířili startovní pole v kategorii dorostenců a starších žáků a to na celkem 20 týmů, v ostatních mládežnických kategoriích startuje 16 týmu, pouze v kategorii Girls se turnaje zúčastní 8 týmů. 

Přehled kategorií na turnaji:

U11 Kids 3+1 

U13 NXT Generation

U15 Youngstars 

U17 Challenge 

U19 Junior

U19 Girls 

Hlavní předností turnaje je zajištění těch nejlepších turnajových hal, dále kvalitní délka hracího času jednotlivých zápasů při kterém má každý tým zajištěn minimální počet pěti zápasů, bohatý doprovodný program a skvělé načasování, díky kterému se týmy mohou 100% připravit na start nadcházejícího ročníku ligy. 

Pro účastníky turnaje je připraven bohatý doprovodný program o který se postará titulární partner turnaje společnost Salming a další partneři turnaje, kteří hráčům a trenérům nabídnou skvělý program mezi jednotlivými zápasy. Pro účastníky je zajištěna také doprava MHD a ubytování se snídaní. 

Děkujeme partnerům, kteří se podílí na tomto turnaji: Salming ČR s.r.o., Hl. m. Praha, Dopravní podnik hlavního města Prahy, Jednadvacitka.cz, LazerFun Praha, JumpPark Jarov, JumpPark Letňany, Síň slávy českého hokeje, Kozlovna Na Ráně, Burger King, Hotel Duo, Kart Centrum RadotínAqua Dream

Registrace do turnaje

V rámci turnaje

Partneři akce

Salming Česká republika
Magistrát hlavního města Prahy
Dopravní podnik hlavního města Prahy
Jednadvacítka.cz - florbalový e-shop s kamennou prodejnou v Praze
LAZER FUN PRAHA
JumpPark Praha
JumpPark Praha Letňany
Sín Slávy Českého hokeje
Kozlovna Na Ráně
Hotel Duo
Aqua Dream Aquapark Barrandov
Hotel Chodov ASC
Bageterie Boulevard