Výhodné florbalové akce během turnaje

Skupiny a zápasy ve skupinách

Skupina A

Název týmu V R P Skóre B
ACEMA Sparta Praha UNYP 2 1 0 16:7 7
Sokol Brno EMKOCase Gullivers 2 1 0 13:10 7
Torpedo Havířov 1 0 2 13:13 3
FBŠ Slavia Plzeň 0 0 3 6:18 0
Rozpis utkání - Skupina A
27.8. 8:00 Sparta - Slavia Plzeň @ TJ JM Chodov 8:12:0,5:1,-:-
27.8. 9:30 Havířov - Gullivers @ TJ JM Chodov 4:63:2,1:4,-:-
27.8. 12:30 Slavia Plzeň - Gullivers @ TJ JM Chodov 3:40:2,3:1
27.8. 13:15 Sparta - Havířov @ TJ JM Chodov 5:32:3,3:0,-:-
27.8. 17:00 Havířov - Slavia Plzeň @ TJ JM Chodov 6:23:1,3:1,-:-
27.8. 18:30 Gullivers - Sparta @ TJ JM Chodov 3:31:2,2:0,-:-

Skupina B

Název týmu V R P Skóre B
FBŠ Hattrick Brno 2 0 1 12:6 6
SFK Havířov 2 0 1 10:5 6
Florbal Chodov 2 0 1 8:5 6
Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 0 0 3 3:17 0
Rozpis utkání - Skupina B
27.8. 10:15 Chodov - Mladá Boleslav @ TJ JM Chodov 6:13:0,3:1
27.8. 11:00 Brno - Havířov @ TJ JM Chodov 3:42:0,1:4,-:-
27.8. 14:00 Chodov - Brno @ TJ JM Chodov 1:41:2,0:2,-:-
27.8. 14:45 Mladá Boleslav - Havířov @ TJ JM Chodov 1:61:3,0:3,-:-
27.8. 17:45 Havířov - Chodov @ TJ JM Chodov 0:11:0,0:0,-:-
27.8. 19:15 Brno - Mladá Boleslav @ TJ JM Chodov 5:13:1,2:0,-:-

Skupina C

Název týmu V R P Skóre B
Tatran Střešovice 2 1 0 15:2 7
Zlín Lions 2 0 1 7:3 6
Sokoli Pardubice 1 1 1 8:6 4
FB Hurrican Karlovy Vary 0 0 3 1:20 0
Rozpis utkání - Skupina C
27.8. 8:45 Tatran - Pardubice @ TJ JM Chodov 2:21:0,1:2,-:-
27.8. 11:45 Zlín - Karlovy Vary @ TJ JM Chodov 4:02:0,2:0
27.8. 15:30 Tatran - Zlín @ TJ JM Chodov 3:00:0,3:0,-:-
27.8. 16:15 Pardubice - Karlovy Vary @ TJ JM Chodov 6:13:1,3:0,-:-
27.8. 20:00 Karlovy Vary - Tatran @ TJ JM Chodov 0:100:5,0:5,-:-
27.8. 20:45 Zlín - Pardubice @ TJ JM Chodov 3:01:0,2:0,-:-

Skupina D

Název týmu V R P Skóre B
Bulldogs Brno 3 0 0 16:5 9
Black Angels 2 0 1 13:6 6
FBŠ ATT Gorily Plzeň 0 1 2 5:9 1
Panthers Praha 0 1 2 5:19 1
Rozpis utkání - Skupina D
27.8. 9:30 Black Angels - Panthers @ SH Kunratice 9:25:1,4:1
27.8. 10:15 Bulldogs - Gorily Plzeň @ SH Kunratice 5:22:2,3:0
27.8. 15:30 Black Angels - Bulldogs @ SH Kunratice 2:32:1,0:2
27.8. 16:15 Panthers - Gorily Plzeň @ SH Kunratice 2:21:1,1:1
28.8. 8:00 Bulldogs - Panthers @ TJ JM Chodov 8:14:1,4:0
28.8. 9:30 Gorily Plzeň - Black Angels @ TJ JM Chodov 1:21:0,0:2

Skupina E

Název týmu V R P Skóre B
Kanonýři Kladno 2 1 0 9:4 7
FBC Liberec 2 0 1 15:9 6
FbC Hradec Králové 1 0 2 6:10 3
FBC Štíři České Budějovice 0 1 2 5:12 1
Rozpis utkání - Skupina E
27.8. 12:30 Kladno - České Budějovice @ SH Kunratice 2:22:2,0:0
27.8. 13:15 Hradec Králové - Liberec @ SH Kunratice 2:72:3,0:4
27.8. 17:45 Kladno - Hradec Králové @ SH Kunratice 3:11:0,2:1
27.8. 18:30 Liberec - České Budějovice @ SH Kunratice 7:35:2,2:1
28.8. 8:45 Liberec - Kladno @ TJ JM Chodov 1:41:0,1:4,-:-
28.8. 10:15 České Budějovice - Hradec Králové @ TJ JM Chodov 0:30:3,0:0