utkání skončilo
Kanonýři Kladno

30:00 Konec zápasu.
27:08 Kanonýři si jdou za postupem.
27:08 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Max Valenčík (#14), asistence: David Sabo (#66).
26:51 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Bruno Hübner (#23), asistence: Jan Kabourek (#16).
26:24 Kladno opět využívá přesilovku.
26:24 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Max Valenčík (#14), asistence: Vojtěch Slepička (#5).
25:22 VYLOUČENÍ! hráč číslo 19 (TRENČÍN) si 2 minutky posedí.
24:52 4 góly. Bielik vyrovnává. Slušnej počin.
24:52 Florbalový klub AS Trenčín - tým vstřelil branku! Autor branky: Samuel Bielik (#19), asistence: Tomáš Kordoš (#9).
23:19 Velká šance trenčínského Špišáka. Pouze do pupku.
17:27 Kladno zřejmě využilo poločasovou taktiku AS a obdobným způsobem si bere zpět vedení.
17:27 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Bruno Hübner (#23), bez asistence.
17:27 NÁJEZD! Provede hráč číslo 23 (KLADNO).
17:11 A zase remíza
17:11 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Václav Špaček (#51), asistence: Matyáš Čihák (#19).
15:26 Nevím co trenér svým svěřencům řekl, ale určitě to zafungovalo. Během 6 vteřin Trenčín otáčí zápas.
15:26 Florbalový klub AS Trenčín - tým vstřelil branku! Autor branky: Samuel Bielik (#19), bez asistence.
15:20 SUIII! TAkto oslavil Bielik vyrovnávací gól. Ťuk,ťuk a gól, krásná akce.
15:20 Florbalový klub AS Trenčín - tým vstřelil branku! Autor branky: Samuel Bielik (#19), asistence: Tadeáš Spišák (#75).
15:01 Začátek druhé části.
15:00 Konec první části.
13:02 Akce 3 na 1 v provedení Kladna končí mimo branku.
09:07 Bleskurychle využitá přesilovka. Tohle se Kladýnku hodí
09:07 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Matyáš Kříž (#70), asistence: Bruno Hübner (#23).
09:03 VYLOUČENÍ! Number 75 (TRENČÍN) two minutes for slashing. (Pro Anglicky nemluvící, dvě minuty, sekání)
07:31 A máme vyrovnáno. Netrvalo to dlouho a začínáme opět od začátku.
06:57 A je to góóól. Sabo prostřelil gólmana a Kladno se ujímá vedení.
06:57 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: David Sabo (#66), asistence: Bruno Hübner (#23).
06:24 "STOP" to řekla florbalka kladenského obránce, který vypíchnutím zastavil nebezpečný útok AS.
05:02 Doufám v poklidné, rychlé utkání. Docela se tešim do postele.
03:24 Hráč Kladna to prý "scanoval", ale asi nedoscanoval.
01:42 Oba gólmani již byli prověřeni, oba zřejmě dobře připraveni.
00:10 I přes pozdní čas zápasu, fanoušci obou táborů nepřestávají své týmy podporovat.
00:01 Zápas byl zahájen.
00:00 Trenčín (maďarsky Trencsén, německy Trentschin, latinsky Trentsinium nebo Laugaricio) je krajské a okresní město na západě Slovenska na řece Váh, 110 km severovýchodně od Bratislavy a 12 km od hranic s Českem. Se svými přibližně 55 tisíci[2] obyvateli je 8. největším slovenským městem.
00:00 Kladno[p. 1] (německy Kladen) je statutární město[4] v okrese Kladno ve středních Čechách. Žije zde přibližně 68 tisíc[1] obyvatel a je tak největším městem Středočeského kraje a třináctým největším městem České republiky. Je známo pro svou těžbu černého uhlí i výrobu oceli v minulosti a výchovu hokejistů.
00:00 Vítáme všechny u dnešního posledního zápasu.