utkání skončilo
Kanonýři Kladno

40:00 KONEC DRUHÉHO POLOČASU
39:30 3O vteřin dělí Kladno od postupu do finále
39:00 Hráči Kladna v bloku, poslední minutu ubrání, i kdyby měli padnout za vlast
38:00 Právě probíhají poslední 2 minuty zápasu
35:12 Zatím to nevypadá, že bychom se mohli dočkat srovnání
32:22 Vary mají 8 minut na 3 góly, nic neřešitelného
31:04 Rataj si krásně obehrál jednoho z protivníků a vyslal nechytatelnou střelu
31:04 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Dominik Rataj (#62), asistence: Jakub Vondráček (#90).
28:46 Karlovarský hráč s číslem 60 Sedlák míří na trestnou lavici, 2 minuty za sekání.
27:50 Uvidíme, zda tým Karlových Varů ještě dokáže zdramatizovat utkání
27:20 Tempo hry pomalu upadá, není se čemu divit, oba celky už bojují celý víkend
24:33 Využité přečíslení, Moravec uklízel do poodkryté branky
24:33 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Jaroslav Moravec (#88), asistence: Nikolas Roháč (#58).
22:50 Krchov krásnou střelou zvyšuje náskok Kladna
22:50 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Krchov (#68), bez asistence.
21:16 Hosté hrají v plném počtu
20:01 ZAČÁTEK DRUHÉHO POLOČASU
20:00 KONEC PRVNÍHO POLOČASU
19:16 Na trestnou lavici usedá Kladenský hráč s číslem 88 Malý, na lavici si odsedí 2 minuty za sekání.
18:14 Vary se nakonec dočkaly snížení, Laža zakončil krásnou akci dva na jednoho
18:14 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Šimon Laža (#94), asistence: Matěj Pecka (#49).
17:50 Krásný zákrok golmana Varů
17:05 Krásná Sedlákova střela bohužel pro domácí nekončí v brance
15:00 Vary by potřebovaly vstřelit první gól ještě před posledním hvizdem prvního poločasu
13:00 Fanoušci hostí se nejspíš krásně vyspali a jsou plni sil. Z ochozů jde slyšet hlasitý pokřik "JEDEME KLADNO JEDEME"
11:10 TIMEOUT domácí
11:10 Jiří Adam se krásně zorientoval v útočném pásmu a zvyšuje na 3:0
11:10 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Jiří Adam (#27), asistence: Jan Jenšovský (#41).
10:09 Jenšovský je dnes nekompromisní, druhá branka během prvních 10 minut
10:09 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Jenšovský (#41), asistence: Daniel Louda (#11).
10:00 Krásný zápas plný emocí
08:20 Jenšovský znovu pálí, ten bude pro golmana domácích dneska těžký oříšek
05:00 Tribuna hostí už se rozehřála na provozní teplotu. Ozývají se první výkřiky do megafonu
04:20 Jenešovský břevno
03:40 Dnes můžeme očekávat soubor individualit
01:54 Jenšovský se zmocnil balónku a nekompromisně zakončil první akci hostí
01:54 Kanonýři Kladno - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Jenšovský (#41), bez asistence.
01:00 Sedlákova první střela míří vysoko nad
00:01 ZAČÁTEK prvního poločasu
00:00 DOBRÉ RÁNO PRAHO! Čeká nás úvodní zápas mezi týmy FB Hurrican Karlovy Vary a Kanonýři Kladno