7:2
(4:1,3:1)
utkání skončilo
FBC Štíři České Budějovice

37:57 Po delší odmlce se prosadily i České Budějovice a snižují na rozdíl pěti branek.
37:57 FBC Štíři České Budějovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Adam Krejčí (#41), asistence: Jakub Vávra (#81).
35:54 Tlak Vary přetavily v další ukázkový gól. Vedení už je nyní o šest branek.
35:54 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Matěj Pecka (#49), asistence: Lukáš Brezina (#53).
34:20 Karlovy Vary v posledních minutách udržují vysokou kvalitu hry a stupňují svůj tlak.
30:41 Po velmi hezké akci se prosazuje hráč s číslem 33 Matěj Kouřil a Vary tak odskakují již na 6:1.
30:41 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Matěj Kouřil (#33), asistence: Jiří Mazur (#93).
29:53 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Radim Sedlák (#60), asistence: Matěj Pecka (#49).
24:30 Karlovy Vary měly nyní několik zajímavých šancí, žádnou z nich ovšem neproměnily.
22:00 První dvě minuty druhé části zatím žádnou výraznou šanci nepřinesly.
20:00 Končí nám velice atraktivní první část zápasu.
17:23 Po vypjaté situaci na hřišti míří na trestnou lavici hráč Karlových Varů s číslem 53. Dvě minuty za sekání.
13:57 Karlovy Vary nekompromisně proměňují přesilovku v čase 13:57 a zvyšují už na 4:1.
13:57 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Jiří Dankanics (#69), asistence: Matěj Pecka (#49).
13:50 Na trestnou lavici usedá hráče Budějovic s číslem 4. Dvě minuty za sekání.
13:35 FBC Štíři České Budějovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Richard Požárek (#42), asistence: Tomáš Metelka (#98).
13:23 České Budějovice špatně vystřídali a na trestnou lavici jde na dvě minuty usednout hráč s číslem 32.
13:03 České Budějovice se nemohou vrátit zpět do tempa a hraje se převážně na jejich polovině.
09:11 Hráči Českých Budějovic si po smršti gólů berou oddechový čas a doufají, že situaci ještě zvrátí.
09:09 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Jaroslav Moravec (#88), bez asistence.
08:45 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Šimon Laža (#94), asistence: Michal Červinka (#79).
07:43 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Šimon Laža (#94), bez asistence.
06:31 Rozhodčí nařizuje nájezd na branku Karlových Varů, hráč Budějovic ovšem situace nevyužil a nájezd neproměnil.
04:56 Již druhé vyloučení hráče z řad Českých Budějovic, tentokrát hráče s číslem 4. Dvě minuty za sekání.
00:10 Vyloučení na straně Českých Budějovic, na dvě minuty si jde sednout hráč s číslem 98 za sekání.