utkání skončilo
PSN Tatran Střešovice

60:00 Konec zápasu.
58:58 Tatran v šesti a Bláha do prázdné.
58:58 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Matyáš Bláha (#11), bez asistence.
57:54 VYLOUČENÍ! hráč číslo 86 (SPARTA) - 2 minuty, špatné střídání.
57:26 Mühlfait na zemi a v péči zdravotníka.
56:41 Poslední dobou vidíme docela školu breakdancu.
56:02 Šimáček vyhazuje přes půlku.
54:31 Večl netrefuje prázdnou bránu.
53:19 Tatran v šesti
53:19 TIMEOUT Tatran
48:53 Adam Kos teď proběhl celé hřiště, udělal si z hráčů kuželky, zakončil backhandem, ale gól nevstřelil.
48:25 Práce Krejči a Blechy v oslabení nesla ovoce a drží balónek.
46:47 VYLOUČENÍ! hráč číslo 9 (SPARTA)- dvě minuty, sekání.
46:03 Sparta odskakuje na rozdíl dvou gólů.
46:03 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Krejča (#56), asistence: Matyáš Bláha (#11).
45:35 Čistý alibismus od Bláhy, tohle na zkušené borce stačit nebude.
45:12 Draslar je zeď, Šváb ho nedokázal vymíchat.
45:12 NÁJEZD! provede ho hráč číslo 72 Jakub Šváb (SPARTA)
43:48 Klement teď zkušeně zastavil akci Sparty.
42:31 Kombinace až do prázdné branky a Sparta se opět ujímá vedení
42:31 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Štěpán Indra (#9), asistence: Marek Cígler (#66).
41:15 Gesto fairplay - rozhodčí pískli vyloučení pro Tatran, ale Krejča přiznal, že Tatran zahrál čistě a vyloučení se tak nekoná. Tleskáme.
40:01 Začátek třetí třetiny.
40:00 Konec druhé třetiny.
38:32 PÍSK, PÍSK, PÍSK MANTINELY! ano, pořadatelská služba už je na cestě.
36:54 Z dorážky srovnává Klement.
36:54 PSN Tatran Střešovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Kryštof Klement (#14), bez asistence.
33:46 Zatím tu máme obdobné skóre jako u fotbalové Sparty (1:0 proti Karviné)
32:01 Sparta v plném počtu.
31:21 Sparta teď ve 4 zkušeně drží balonek.
30:01 VYLOUČENÍ! hráč číslo 7 (SPARTA)- 2 minuty, vrážení.
29:50 Míček sice lítá rychle, ale přesilovka bez nápadu.
28:38 Kos teď střílí úplně mimo, srovná čepel a příště snad líp.
27:56 VYLOUČENÍ! Hráč číslo 9 (TATRAN) - 2 minuty, sekání
23:32 Kombinace já na bráchu, brácha na mě mohla skončit gólem, ale obránce Tatranu byl proti.
21:51 Tatran v plném počtu.
20:01 Zahájení druhé třetiny.
20:00 Pauza na párek. Snad Bombur donese zásilku a všechno nesní.
20:00 Konec první třetiny.
19:51 VYLOUČENÍ! hráč číslo 14 vyloučen na 2 minuty za sekání.
17:21 Děkujeme zdravotníkovi Tatranu za pohotové zakročení.
16:35 Z dorážky Klement srovnává.
16:32 Krvavé zranění. Havlina se po kontaktu s protihráčem odbíhá na střídačku s rozseklým obočím.
15:00 Adam Šimek (pořadatel) se diví, proč se ještě nepíská konec třetiny. Tohle jsou však junioři, zde se hraje 20 minut.
13:23 Vidíme správně nějaké taktiky jak od Pepa Guardioly? Kos na centru a Havlina na levém křídle. Tuto kombinaci jsme ještě neviděli.
11:02 Šimáček opět zasahuje. Tentokrát zneškodnil střelu Čelakovského a i následnou dorážku.
08:36 Indrova přihrávka nenašla cíl a končí daleko za mantinelem.
07:38 Bláhova prudká střela končí pod břevnem Draslarovy branky.
07:38 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Matyáš Bláha (#11), asistence: Jakub Šváb (#72).
06:05 Na střelu Holýho byl Šimáček připraven.
04:05 Tatran teď v moci balonku a kombinují kolem sparťanů.
02:24 Nebezpečnou standartku Tatranu vystihl Bláha.
00:37 Sparta začíná na balonku. Krásnou kombinací se dostali až k osamocenému Kárníkovi na středu, který však minul.
00:01 Zápas zahájen.
00:00 Srdečně vítáme všechny florbalové fanoušky u posledního zápasu dnešního dne mezi Spartou a Tatranem. Kdo si po závěrečné hvizdu nasadí na krk bronzovou medaili?