0:5
(0:1,0:2,0:2)
utkání skončilo
1. SC TEMPISH Vítkovice

60:00 Utkání je u konce. Vítkovice postupují do semifinále, kde vyzvou dalšího soupeře.
59:12 Ostrava už to ani nezkouší bez brankáře. Zbývají poslední vteřiny.
58:24 1. SC TEMPISH Vítkovice - tým vstřelil branku! Autor branky: David Slončík (#66), asistence: Filip Szemla (#13).
Vypadá to, že je rozhodnuto! Vítkovice opět využívají svůj skvělý tlak do branky.
57:22 Hra je nyní kouskovaná, často se přerušuje.
56:00 Vítkovice se ke střelám dostávají častěji, rozhodně nechtějí podcenit situaci a soupeře k něčemu pustit.
54:20 Ostravský obránce to zkusil z dálky, trefil pouze bránícího hráče.
51:35 Ostrava měla k dispozici standardní situaci ze zajímavé pozice, bohužel pro ně se jim nepodařilo vítkovickou branku ohrozit.
48:26 Vítkovičtí hráči se opět tlačili do brány, všechny jejich pokusy končí u ostravského gólmana.
45:46 Ostravští florbalisté se ještě snaží něco vymyslet, ale zatím se jim to příliš nedaří.
43:49 Po dalším tvrdém souboji padají mantinely. Pořadatelský tým je musí znovu postavit. Hra je přerušená.
42:26 Hráči Ostravy reklamují ruku, rozhodčí však zůstává v klidu.
40:53 1. SC TEMPISH Vítkovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Vít (#32), asistence: Nikolas Vizváry (#91).
A je tu čtvrtý gól! Opět po skvělé akci vítkovického celku.
40:02 Ostrava reaguje na nepříznivý vývoj utkání a střídá své gólmany.
40:01 Třetí třetina právě začíná a my se těšíme na to, co přinese třetí dějství tohoto zápasu.
40:00 Druhá třetina je právě u konce. V té jsme viděli dvě branky Vítkovic, které na rozdíl od soupeře dokážou svůj tlak proměnit v gól.
38:15 Další střela vítkovického týmu končí vysoko nad ostravskou brankou.
35:37 1. SC TEMPISH Vítkovice - tým vstřelil branku! Autor branky: David Slončík (#66), bez asistence.
Lehkovážnost ostravského obránce potrestal David Slončík! Obránce zbytečně ztratil míček na vlastní polovině a ostravský gólman byl proti vítkovickému kanonýrovi bez šance.
32:59 1. SC TEMPISH Vítkovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Ondřej Balner (#81), asistence: Kryštof Vašňovský (#31).
Je tu další branka Vítkovic, které díky skvělému tlaku do brány vedou 2:0!
32:37 Utkání se hraje ve vysokém tempu.
31:49 Střela Vítkovic se pouze odrazila od brankářovy helmy.
29:29 Javorský testuje vítkovického brankáře, ten je připraven.
28:10 Ostrava se nyní dostává více do hry a je častěji na balónku.
27:00 Vítkovice mají o něco více ze hry, nedaří se jim však vytvořit souvislý tlak, který by vyústil v další branku.
24:40 Střelu vítkovického útočníka likviduje brankář.
20:01 buly vyhrává Ostrava
20:01 začátek druhé části
20:00 konec první třetiny
19:05 Vyloučen hráč týmu Tempish Vítkovice s číslem 13 za sekání
16:02 Vyloučen hráč týmu Tempish Vítkovice s číslem 91 na 2 minut za sekání
12:41 1. SC TEMPISH Vítkovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Václav Babík (#9), asistence: Matěj Gabriel (#42).
12:30 nádherný skok Ostravského gólmana
11:06 zápas nabírá na emocích a i soubojích na mantinelech
08:31 je spoustu šancí a střel na branku, ale žádná nepřekoná brankáře
01:50 zatím je na hřišti ticho a klid
00:01 úvodní buly vyhrává Ostrava
00:01 zápas začal