(0:0,1:0,2:1)
utkání skončilo
Předvýběr.CZ Florbal MB

44:25 Tatran opět odskakuje na dvoubrankové vedení po gólu Matěje Kučery.
44:25 TRAPOL Tatran Střešovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Matěj Kučera (#27), bez asistence.
42:28 A je z toho krásný gól, který vrací MB do hry.
42:28 Předvýběr.CZ Florbal MB - tým vstřelil branku! Autor branky: Daniel Bruntz (#10), asistence: Daniel Havelka (#24).
42:20 Jediný užitečný hráč MB (brankář) míří na lavičku, uvidíme, co z toho bude.
42:04 MB si bere oddechový čas a doufá, že se jim podaří vymyslet taktiku, jak zápas zvrátit.
42:04 Skvělá akce tatranu, ale brankář MB opět ukazuje srdíčko bojovníka.
39:44 Kdo by měl zájem stát se věrným fanouškem tatranu může zakoupit merch na jejich fanshopu za lidovou cenu. Tento merch můžete využít hned v dalším zápase, kdy nastupuje juniorský tým.
38:01 Brankář MB opět drží svůj tým při životě, protože předvádí jeden senzační zákrok za druhým.
34:20 Hráči Mladé Boleslavy začínají vypadat lehce unaveně a frustrovaně. Budeme napjatě sledovat, zda se jim podaří dostat zpět do tempa a zápas zvrátit.
31:54 Tatran vystupňoval svůj tlak a hráč s číslem 14 David Kryl dává gól, který může lehce uklidnit pražský celek.
31:54 TRAPOL Tatran Střešovice - tým vstřelil branku! Autor branky: David Kryl (#14), asistence: Daniel Pavlac (#12).
30:01 Začátek třetí třetiny.
30:00 Konec druhé třetiny.
28:22 Míček teď mají pod kontrolou už nějakou dobu hráči tatranu, kteří chtějí odskočit na rozdíl dvou gólu a trochu si tím pojistit dnešní zápas.
26:07 Velmi dobrá práce Mladoboleslavského gólmana, který dnes ukazuje, že nebude snadné dostat míček za jeho záda.
23:05 Mladá Boleslav se snaží stupňovat tlak, ale ke srovnání to zatím nevedlo.
18:15 Tatran přetavuje svou první větší šanci. Gól dává hráč s číslem 23 Jan Matouš, který si nejspíše spletl turnaj s comic conem, protože dorazil v masce Batmana.
18:15 TRAPOL Tatran Střešovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Jan Matouš (#23), asistence: Kryštof Edvard Krajňák (#58).
16:34 Ani v druhé třetině jsme zatím neviděli moc nadějných akcí. Hra se spíše přetlačuje ze strany na stranu.
15:01 Začíná nám druhá třetina.
15:00 Kdo si chce zkrátit čekaní na druhou třetinu přikládáme odkaz i na stránky Tatranu, kde je spousta zajímavostí, které jsme si důkladně pročítali i my. https://www.tatranflorbal.cz/
15:00 Skončila první třetina.
14:40 Kdo si bude chtít zjistit více informací o týmu Mladé Boleslavy přikládáme odkaz na jejich stránky: https://www.florbalmb.cz/obsah/1-klub.html
12:56 Nebezpečná střela Boleslavy naneštěstí končí jen v rukavicích tatranského brankáře.
10:51 Fakturační adresa: U Kasáren 1381, 293 01 Mladá Boleslav, Česká republika, toto jsme našli na webu Mladé Boleslavy, zasíláme učet za dveře ze šaten.
07:00 Zatím jsme ještě neviděli žádnou výraznou šanci, ani z jedné strany.
03:50 Za necelé čtyři minuty zápasu strávili hráči tatranu více času na zemi než na nohou.
00:43 Viděli jsme také přátelské fair play gesto, kdy hráči soupeřů věnovali medikamenty pro zraněného hráče číslem 97.
00:43 Hned zpočátku tu máme ostrý střet, po které zůstává ležet mladoboleslavský hráč s číslem 97.
00:01 Začíná první třetina