3:0
(2:0,1:0)
utkání skončilo
FBŠ SLAVIA Plzeň

28:29 V čase 28:29 rozhodčí zastavuje hru, jelikož došlo ke špatnému střídání na straně Hattricku Brnu. Na trestnou lavici odchází na dvě minuty hráč s číslem 17, Pokorný.
25:06 Už několik minut sledujeme nesmírně vyrovnanou bitvu, během které mají oba týmy velké množství menších šancí. I z tohoto důvodu je skóre delší dobu neměnné a zůstavá 3:0 pro Brněnský celek.
15:28 Po začátku druhé půle odskakuje Brno už na tříbrankový rozdíl.
15:28 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Ondřej Pokorný (#17), asistence: Daniel Kopečný (#73).
14:52 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Patrik Kresta (#3), bez asistence.
14:15 Necelou minutu před koncem půle už nezvládla Plzeňská obrana Brněnský nátlak a Brno se ujímá vedení 1:0.
14:15 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Slezák (#60), bez asistence.
12:57 Zápas se nám blíží do své poloviny a skóre je stále bezbrankové. A to hlavně zásluhou skvělých zákroků Plzeňského brankáře.
06:40 Střel na branku Plzně přibývá, brankář ale zatím nedopustil, aby se míček dostal za jeho záda.
02:50 Brněnský tým se teď dostal k několika nadějným šancím. Skóre je však, bohužel pro ně, stále 0:0.