utkání skončilo
FB Hurrican Karlovy Vary

30:00 Konec utkání.
30:00 Za tým TJ Znojmo Laufen jede hráč s číslem 17 a gól nevstřelil.
30:00 Za tým FB Hurrican Karlovy Vary jede hráč s číslem 43 a vstřelil rozhodující gól.
30:00 Za tým TJ Znojmo Laufen jede hráč s číslem 87 a gól nevstřelil.
30:00 Za tým FB Hurrican Karlovy Vary jede hráč s číslem 36 a vstřelil gól.
30:00 O výsledku rozhodnou samostatné nájezdy.
30:00 Konec druhé poloviny.
27:55 Vyloučen hráč týmu TJ Znojmo LAUFEN číslo 20 Vilém Frič na 2 minuty za sekání.
26:10 Vyloučen hráč týmu Karlovy Vary číslo 28 Patrik Hudík na 2 minuty za sekání.
25:13 Vyloučen hráč týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ číslo 55 Lukáš Světlík na 2 minuty za sekání.
15:01 Začíná druhá polovina.
15:00 Konec první poloviny.
07:30 FB Hurrican Karlovy Vary - tým vstřelil branku! Autor branky: Martin Štencl (#22), asistence: Jaroslav Krechňák (#87).
07:13 Hráč s číslem 43 Rudolf Voják trestné střílení neproměnil.
07:13 Za postavení bránícího hráče v brankovišti je nařízené trestné střílení pro Karlovy Vary.
06:38 TJ Znojmo LAUFEN CZ - tým vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Světlík (#55), bez asistence.
06:20 Tvrdá rána Varů míří pouze nad branku soupeře.
02:40 Znojmu se v oslabení daří držet balonek a soupeře zatím nepustili k větší šanci.
01:04 Vyloučen hráč týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ číslo 20 Vilém Frič na dvě minuty za sekání.