5:3
(3:0,5:3)
utkání skončilo
Panthers Praha

28:22 Hráč s číslem 92 z týmu FBŠ Hattrick Brno byl vyloučen na 2 minuty za špatné střídání.
26:12 Polák našel uličku v obraně FBŠ Hattrick Brno a z třetiny střílí gól pod horní tyč.
26:12 Panthers Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Josef Polák (#24), asistence: Alex Kočandrle (#6).
24:52 Timeout FBŠ Hattrick Brno
23:00 Hráč FBŠ Hattrick Brno střílí na bránu a trefuje pravou tyčku.
22:47 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Max Kostroň (#57), asistence: Karel Weiss (#74).
21:43 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Mikuláš Gryc (#92), asistence: Šimon Mahdal (#59).
20:00 Krásnou přihrávkou středem Horna našel svého spoluhráče a Panthers Praha tak snižují na stav s rozdílem pouhé jedné branky.
19:57 Panthers Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Nicolas Gregoriadis (#92), asistence: Šimon Horna (#44).
18:01 Fanoušci týmu Panthers Praha hráče nyní ženou kupředu hlasitým pokřikem.
15:10 Tým FBŠ Hattrick Brno si do druhé poloviny přináší tříbrankový náskok. Panthers Praha ovšem tlačí obranu.
15:00 Právě začíná druhá polovina utkání.
14:56 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Maxim Bluschke (#27), asistence: Vojtěch Jonáš (#99).
06:38 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Vojtěch Jonáš (#99), asistence: Karel Weiss (#74).
06:22 V hale můžeme slyšet povzbuzování fanoušků FBŠ Hattrick Brno.
04:55 FBŠ Hattrick Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Jiří Pospíšek (#40), asistence: Tomáš Hitra (#63).