(1:1,8:5,11:5)
utkání skončilo
FBC Liberec

59:18 Zlín může pomalu začít slavit! Tohle už Liberec zřejmě nedotáhne!
58:26 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: David Vodica (#13), asistence: Adam Jiříček (#87).
54:08 Liberci se hra bez brankáře nevyplatila a Jakub Holiš dále přibližuje Zlín k vytoužené bronzové medaili!
54:07 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Holiš (#71), bez asistence.
53:03 Po vstřelené brance si tým ze Zlína bere oddechový čas.
53:03 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: Matěj Klímek (#12), asistence: Adam Jiříček (#87).
52:00 Liberec měl doboru příležitost ke snížení rozdílu skóre, bohužel místo využití přesilovky se nakonec ocitl v oslabení.
51:18 Vyloučen hráč č. 8 Bartoloměj Smolka týmu FBC Liberec na dvě minuty za hrubost
49:55 Vyloučen hráč č. 22 František Tvrdoň z týmu Zlín Lions na dvě minuty za nadzvedávání hole.
48:04 Série standardních situací Liberci vytouženou branku nepřinesla.
45:27 Liberec má nyní více ze hry a snaží se vsítit svůj šestý gól.
42:27 Utkání se hraje ve vysokém tempu a stále můžeme vidět šance na obou stranách.
40:00 Druhá třetina nabídla hned 11 branek. Utkání je vyrovnané, ale poznamenané množstvím chyb na obou stranách. O něco lepším týmem byl přeci jenom Zlín, který vstoupí do poslední třetiny s tříbrankovým náskokem.
36:27 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: David Vodica (#13), asistence: František Tvrdoň (#22).
36:09 FBC Liberec - tým vstřelil branku! Autor branky: Ondřej Cejnar (#59), asistence: Adam Stýblo (#23).
34:36 Přestřelka pokračuje! Obránci chybují a padá jedna branka za druhou!
34:35 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: Adam Jiříček (#87), asistence: David Vodica (#13).
34:05 FBC Liberec - tým vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Urban (#29), asistence: Ondřej Čumpelík (#17).
33:42 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: František Tvrdoň (#22), asistence: Adam Jiříček (#87).
33:00 Dobrou kombinaci předvedla zlínská pětka v čele s kapitánem Jiříčkem, dalším gólem však jejich pokus neskončil.
30:22 To byla smršť! Zlín se dostal do dvoubrankového vedení, Liberec se však velmi rychle vzpamatoval a zásluhou Štěpána Sázavského vsítil kontaktní gól.
30:02 FBC Liberec - tým vstřelil branku! Autor branky: Štěpán Sázavský (#20), asistence: Ondřej Čumpelík (#17).
28:59 Zlín Lions - tým vstřelil branku! Autor branky: David Vodica (#13), bez asistence.
Vodica skóruje ze standardní situace.
27:22 FBC Liberec - tým vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Dolejš (#71), asistence: Bartoloměj Smolka (#8).
A je opět vyrovnáno! Střela z dálky končí v sítí!
23:29 Po střele libereckého obránce Stýbla zvoní tyč!
22:46 Liberec tlačí svého soupeře ake střele se hned po sobě dostali Cejnar a Horník, oba bez úspěchu.
Blesková akce překvapila ještě spící Liberec a Zlín si bere zpět své vedení!
20:00 Skončila první třetina.
19:46 FBC Liberec - tým vstřelil branku! Autor branky: Ondřej Čumpelík (#17), asistence: Štěpán Sázavský (#20).
Gól do šatny pro Liberec, kterému se po několika neúspěšných pokusech nakonec podařilo vyrovnat stav utkání.
17:50 Liberecký obránce Adam Zoubek se snažil zachránit dobře rozjetou akci svých spoluhráčů, o míček však nakonec přišel po odpískaném faulu.
Pohledná akce končí prvním gólem a Zlín otevírá skóre utkání.
12:50 Střela libereckého útočníka Ondřeje Cejnara končí pouze v rukách zlínského brankáře.
11:06 Vyloučen hráč č. 29 Ondřej Žůrek z týmu Zlín Lions na dvě minuty za sekání.
07:50 Také Liberec měl příležitost ke skórování. Po volném úderu se ke střele dostal Smolka, ale branku soupeře přestřelil.
05:53 V dobré příležitosti se ocitl Jiříček ze Zlína, trefil však připraveného gólmana Liberce.
04:20 Brankář Zlína musel vytáhnout svůj první zákrok! Ten se mu povedl na jedničku a zatím se hraje bez vstřeleného gólu.
03:20 Liberec drží míček a snaží se vypracovat si šanci, zatím neúspěšně.
01:30 První střelu vyslal útočník Zlína, ale netrefil ani branku soupeře.
00:00 Hráči už jsou nastoupení na ploše, utkání může začít.
00:00 Liberec se v semifinále utkal s Tatranem Střešovice. Zápas prohrál vysokým rozdílem 1:6.
00:00 Hráčí Zlína podlehli v dopoledním semifinále týmu BLACK ANGELS 2:3.
00:00 Zanedlouho začne poslední utkání na hale SH Jižní město. Zlín Lions vyzve FBC Liberec v zápase o 3. místo.