2:3
(1:2,2:3)
utkání skončilo
Bulldogs Brno

29:43 Sparta to zkouší v šesti ale Bulldogs kontrolují balonek a zápas končí jejich vítěstvím.
27:52 Time-out teď na straně Sparta, po kterém následoval tlak, který ale v gól nevyústil.
27:02 Nakonec se ale prosazují a to dorážkou z předbrankového prostoru.
27:02 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Eliška Hotová (#34), asistence: Alexandra Vítková (#23).
26:54 Střela Bulldogů končí na spojnici.
25:52 Bulldogs si skutečně vytvořily velký tlak ale zatím se jim Sparta brání.
25:20 Time-out týmu Bulldogs Brno. Co si pro nás hráčky s trenérem připraví?
23:02 Protiútok Sparty odráží obránkyně Brna fotbalovým odkopem.
21:10 Hra se přesouvá na útočnou polovinu Bulldogs a Sparťanky musí odrážet jejich útoky.
19:42 Vzápětí však Sparta z důrazu před brankou soupeře srovnává skóre.
19:42 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Terezie Morisáková (#85), bez asistence.
19:10 Přesilovka nepřinesla Spartě žádnou větší výhodu a nevyužila ji.
16:56 Vyloučena hráčka číslo 16 z týmu Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
15:59 Na straně Sparty vidíme velký tlak i šance. Prozatím ale bez úspěchu.
15:00 a máme tu konec první půle utkání.
11:28 A máme tady snížení ze strany domácích.
11:28 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Marie Dryáková (#66), asistence: Zuzana Trajerová (#37).
07:39 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Karolína Loskotová (#35), asistence: Barbora Jašková (#68).
05:06 Přesilovou hru využívá A.Neterderová a otevírá gólový účet tohoto zápasu
05:06 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Aneta Neterderová (#97), asistence: Karolína Loskotová (#35).
03:30 A máme zde další vyloučení, tentokrát na straně Sparty. 2minuty si odpyká hráčka s číslem 85 za sekání
01:01 Vyloučení hráčky s číslem 72 (buldogs) za špatné střídání. 2 minutový trest