5:4
(2:1,5:4)
utkání skončilo
Bulldogs Brno

40:00 A máme tu konec. S úctou musíme říct že nádherné výkony z obou stran předvedly všechny hráčky na hřišti. Dík patří i rozhodčím jež odpískali bezchybně a umožnili tak hráčkám odehrát zápas ve vysokém tempu bez jakéhokoli rozptylování. Nádhernou atmosféru předvedli i diváci kterým taktéž patří velký dík.
39:15 Závěr utkání je opravdu strhující Roberte, bojím se, že diváci vletí na hřiště.
37:29 Po gólu se rozjela Mexická vlna jež trvala celé dvě minuty. A na stadionu přetrvává nádherná atmosféra
37:29 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Mia Šestáková (#45), bez asistence.
36:45 Bolldogs ve dvou obrovských šancích narazil na bloky Sedláčkové, která na hranici malého brankoviště zdatně sekundovala gólmance.
36:45 Krásným pokusem z otočky se snažila prověřit Sparťanskou brankářku utočnice Brna. Střela byla však zblokována do rohu
32:52 Elitní lajna Sparty dobré 2 minuty vařila Bulldogy v jejich obranném pásmu. Gól ale nevstřelila a skóre je dál nerozhodné. Nervozita je patrná nejen z hráček, ale i z fandících rodičů. Držme rozhodčím palce, aby zvládli situaci ukočírovat.
31:40 Nádhernou křižnou přihrávkou přes dvě hole předvedla hráčka s číslem 67 a její spoluhráčka s číslem 60 pálila rovnou z první. Nádherná akce zakončena gólem vede k pomalému doutnání pražské svatyně. Doufejme tady, že sparťanské talenty trenér zachrání živou vodou dříve, než se vše v popel obrátí.
31:40 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Isabela Petrskovská (#60), asistence: Lenka Vojáčková (#67).
30:03 A je to tady. Bulldoci opravdu našli recept na na obranu pražského celku a během pětiminutového nátlaku dokázali vstřelit hned dva góly. Jsou tedy už jen jednu branku od vyrovnání a dramatizují utkání.
30:03 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Anna Sládková (#81), asistence: Isabela Petrskovská (#60).
27:30 Další závar před brankou Sparty nám napovídá, že hřiště bude až do konečného hvizdu plné hladových Buldoků připravených se zakousnout do Sparťanského vedení.
25:53 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Alexandra Vítková (#23), asistence: Lenka Vojáčková (#67).
25:07 V druhé půli zatím tahají za kratší konec Brněnské kometky. Uvidíme jestli se nabudí a opět dorovnají tempo hry
24:55 Disciplína je bezpochyby devizou dnešního zápasu Roberte. Ani ve tvrdých soubojích nedochází k verbálním výměnám názorů. Skutečně reklama na fair-play!
24:17 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Marie Dryáková (#66), asistence: Adéla Trojášková (#8).
23:50 Ondro přijde mi, že nato jak se hraje ve vysokém tempu, tak hra stále běží takřka bez přerušení. Myslíš si že ukázněnost byla jedna z hlavních témat probíraných před zápasem v kabinách obou celků?
22:42 Time-out Brna. Dá se očekávat zarputilá snaha o vyrovnání. Bude úspěšná?
22:15 Nepovedená rozehrávka Bulldogs darovala Spartě dvoubrankové vedení
22:15 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Tereza Hrdličková (#65), asistence: Magdaléna Pevná (#10).
21:38 Neskutečný zákrok předvedla brankářka brněnského celku. Střelu ze sparťanských hokejek si doslova vychutnala pravou rukou a uklidnila svojí obranu.
20:03 Bulldogs se vrhly z buly dopředu a zahrozily, načež Sparta kontrovala svým protiútokem. Čeká nás strhujících 20 minut, Roberte.
20:00 Hráčky už se nám opět schází na hrací ploše a začíná nám druhá půle
20:00 Konec první půle
19:58 Dvě sekundy před hvizdem, jenž nám ukončil první půli, se ještě dostala ke střele brněnská odchovankyně. Brankářka však nezaváhala a pokus zastavila.
17:54 Miterová se uvolnila od mantinelu a našla na středu Dryákovou, která ale v šanci promáchla a do útoku může jít soupeř.
17:32 další nebezpečnou střelou 10cm nad horní tyč se blýskla hráčka s číslem 97 (Brno)
15:50 Dryáková poslala zpoza brány bekendovou přihrávku do brankoviště, která se dostala až do sítě.
15:50 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Marie Dryáková (#66), bez asistence.
15:08 Ve vlastním oslabení vybojovala hráčka s číslem 81 (Bulldogs) míček a usadila se s ním v obraném pásmu Sparty.
14:11 Spartu čeká přesilovka a mají za zády bouřící tribuny. Povede se jim využít této příležitosti?
14:11 Hráčka s číslem 72 z týmu Bulldogs Brno byla vyloučena na 2 minuty za špatné střídání.
12:39 Čehylová vytahuje pěkný zákrok a zachraňuje vyrovnaný stav pro Spartu.
12:00 Ano, Ondro. Holky se snaží ukázat divákům, že je ženský florbal naprosto rovnocenný tomu mužskému a že o krásné akce nebude nouze
11:05 Nádhernou střelou z půle hřiště trefila hráčka Brna jen levou tyč a skóre zůstává beze změny
10:44 Roberte, dnešní zápas je na šance skutečně bohatý. Diváci jsou napjatí a atmosféra by se dala krájet. Kdo dnes nedorazil do X3M Arény na Barrandov, přišel o hodně.
08:15 A už se dočkaly gólu i brněnské hráčky. Po proniknutí na soupeřovu polovinu se dostaly s míčkem do rohu. Chytrou nahrávkou před branku si však vytvořily vyloženou šanci, kterou proměnily.
08:15 Bulldogs Brno - tým vstřelil branku! Autor branky: Ema Hanáková (#11), asistence: Adéla Vydrová (#88).
07:37 Bulldogs mají problémy s vysunutým napadáním Sparťanských hráček. Dostaly se však i do prvních šancí a vyrovnávají se tempu hry.
05:47 Ondro, myslím si, že jsi to vystihl naprosto přesně. Zatím se hraje velice atraktivní florbal "nahoru, dolů" a tempo hráček vůbec neupadá.
05:03 Další gólová šance Sparty už zvedla diváky ze sedadel, ale hlavní arbitr nekompromisně rozpažil. Tribuny se otřásají v základech!
03:24 A máme tady první střelu na brankářku z Brna. Hráčka s číslem 6 se opřela do míčku a ikdyž si na něj golmanka byla schopna sáhnout, tak skončil za jejími zády.
03:24 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Anna Miterová (#6), asistence: Zuzana Trajerová (#37).
03:10 Od úvodního buly je míček neustále v pohybu a hráčky se zatím marně pokouší prolomit soupeřovu obranu
03:07 Roberte, z dnešního zápasu lze cítit mírnou nervozitu hráček, ale zároveň jsem si jistý že si navzájem dnes nic nedarují
00:01 Dnes vás budou zápasem provádět Ondřej Zamazal a Robert Záruba.
00:00 Vítejte u semifinálového klání mezi Spartou Praha a Bulldogs Brno