0:1
(0:1,0:1)
utkání skončilo
Tatran Střešovice Red

30:00 Přesilovku Panthers si Tatranky pohlídaly a nepustily své soupeřky k míčku. Zápas končí těsnou výhrou Tatranu.
28:59 Hráčka číslo 5 z týmu Tatran Střešovice vyloučena na 2 minuty za bránění ve hře.
26:01 Hosté v plném počtu
25:00 U domácích došlo k výměně golmanů.
24:23 Následně hráčka číslo 77 jde na trestnou lavici za nedovolené vrážení.
23:53 Absolutně prázdnou branku netrefila hráčka Tatranu.
18:09 Tým Panthers je v plném počtu, ale míček stále drží ve své moci hráčky Tatranu Střešovice
15:40 A máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici míří hráčka Panthers s číslem 91 za sekání. Teď může jen věřit svým spoluhráčkám že vydrží na trestné lavici celé dvě minuty.
15:01 začala druhá půle
15:00 konec první půle
14:38 Akci čtyři na jedno zastavila nádherným zákrokem brankářka Julie Čapková (Panthers). Zamezila tak před hvizdem vyššímu náskoku Tatranu a zvedla náladu vlastnímu týmu.
13:20 tempo hry se po prvním gólu přelévá spíše na stranu hostí. Uvidíme jestli se Panthers opět proberou a zařadí zpět vyšší rychlostní stupeň
09:38 A už jsme se dočkali. Střelou na přední tyč prostřelila brankářku Š.Ježdíková (Tatran).
09:38 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Šárka Ježdíková (#13), asistence: Nela Fojtíková (#15).
09:10 zápas stále probíhá ve vysokém tempu a hráčky Tatranu se pokoušejí střílet ze všech možných pozic. Brankářka Panthers je však v dnešním utkání doposud bezchybná.
05:58 Do úniku dva na jednoho se dostaly hráčky Panthers. Střela však mířila vedle a skóre zápasu tak zůstává nezměněno.
05:50 Ani jeden tým se zatím nedostal do vyložené šance, díky prakticky bezchybné obraně.
04:12 Už od první minuty utkání sledujeme vysoké tempo hry z obou stran a zatím to vypadá na velmi dobře. Oba týmy aktivně a vysoko napadají a doposud se hrálo bez jakéhokoliv přerušení.
00:00 a máme tu začátek utkání