Panthers Praha

39:59 Konečný stav utkání Tatran Střešovice Black 9-1 Panthers Praha.
39:34 Timeout Panthers Praha.
39:24 Procházková se štěstím procpala míček do branky a zvyšuje na 9:1.
39:24 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Adéla Procházková (#25), asistence: Tereza Kruszelláková (#83).
38:35 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Karolína Bláhová (#37), asistence: Michaela Stránská (#13).
38:05 Hráčky Tatranu měli dvě dobré příležitosti ke vstřelení branky, ale ani jedna střela se neujala.
34:45 Krásné sólíčko přes celé hřiště v podání chomutovské hvězdičky Cendelínové ve službách Tatranu, ale střela se mezi tři tyče nevlezla.
34:07 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Nikola Pieczonková (#98), asistence: Pavlína Soukupová (#54).
33:43 Hráčky Tatranu se znovu dostávají do pohodlné pětibrankového vedení.
33:43 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Michaela Cendelínová (#22), asistence: Alexandra Šípová (#89).
33:02 Panthers ztrácí rozdílem čtyř branek a snaží se o opatrnou kombinaci.
31:26 Panthers Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Lucie Drábková (#82), asistence: Kristýna Mandíková (#32).
31:26 Fajčíkové trestuhodně propadl míček mezi nohama a Panthers snižují na 1:5.
30:46 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Pavlína Soukupová (#54), asistence: Tereza Kruszelláková (#83).
29:53 Vyloučena hráčka z týmu Tatran Střešovice Black č.89 Alexandra Šípová na 2 minuty za sekání.
28:47 Vyloučena hráčka z týmu Panthers Praha č.64 Eliška Tázlerová na 2 minuty za sekání.
28:24 Drobný zmatek za brankou Fajčíkové, ale jedna z obráňkyň Tatranu dokázala míček vyhodit.
28:00 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Karolína Bláhová (#37), asistence: Juliana Fajčíková (#9).
26:49 Soukupová měla dost prostoru na střelu z otočky a využívá přesilovou hru.
26:49 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Pavlína Soukupová (#54), asistence: Michaela Stránská (#13).
26:04 Vyloučena hráčka z týmu Panthers Praha č.90 Linda Srbová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:56 Zuzana Cihelková (Panthers Praha) neproměňuje trestné střílení.
25:28 Chomutovská odchovankyně Míša Cendelínová zvyšuje ladnou střelou na 2:0.
22:18 Macounová na poslední chvíli vytahuje skvělý zákrok na hraně velkého brankoviště.
20:44 Klára Schmiedová zkusila střelu tahem, ale její střela byla zblokována a Panthers budou rozehrávat.
20:01 Právě začíná druhý poločas. Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává Tatran.
19:59 Poslední střelu v prvním poločase si připisuje hráčka z týmu Panthers Praha.
18:48 Marvalová střelou z dorážky dostává tatranské hráčky do vedení.
18:47 Tatran Střešovice Black - tým vstřelil branku! Autor branky: Šárka Marvalová (#8), asistence: Michaela Stránská (#13).
16:51 Panthers v obrovské příležitosti, ale i tato střela končí na tyčce.
14:45 Krásný únik chomutovské hvězdičky (Cendelínové) ve službách Tatranu přes celé hřiště, ale na střelu už jí nejspíš nezbyla síla, protože letěla úplně mimo tři tyče.
13:58 Cendelínová dobře zapracovala v obraně, následně rozehrála do útoku na svoje spoluhráčky, které následně míček ztratili.
12:42 Tým Panthers Praha hraje v plném počtu.
12:10 Hráčky Tatranu se snaží v přesilovce hodně střílet, ale všechny střely letí mimo tři tyče.
10:42 Z týmu Panthers Praha byla vyloučena hráčka č.90 Linda Srbová na 2 minuty za hrubost.
09:16 Další střela na straně Tatranu, která letěla krásně vzduchem, ale nakonec jí tečovala její spoluhráčka mimo mantinely a Tatran ztrácí postavení na míčku.
06:17 Pieczonková trefuje levou tyčku brankářky Macounové.
05:20 Chomutovská odchovankyně Míša Cendelínová ladnou střelou vzduchem zvyšuje na 2:0.
04:19 Kruszelláková si to namířila středem hřiště k brance Panthers, ale trefila pouze zadní mantinel.
02:30 Cendelínová využila špatného střídání Panthers Praha, ale její střela byla zblokována a Tatran bude rozehrávat.
00:01 Úvodní vhazování zápasu pro Tatran.
00:00 Přeji krásný večer z haly X3M Arena Barrandov. V posledním zápase dnešního dne se utkají juniorky Tatranu Střešovice Black a Panthers Praha.