(4:0,8:1)
utkání skončilo
ACEMA Sparta Praha

39:59 Konečný stav utkání Tatran Střešovice Red 8-1 ACEMA Sparta Praha.
38:48 Vostřáková (Sparta) podruhé v utkání v úniku, ale tentokrát netrefuje ani brankovou konstrukci.
37:41 Šárka Ježdíková předvedla skvělý únik přes půlku hřiště, ale brankářku neprostřelila.
35:29 Pokyn pro tatranské hráčky od trenéra zní jasně: takticky dohrajte zápas.
35:24 Jedna ze sparťanských hráček má vyražený dech, ale snad bude všechno v pořádku.
32:11 Další povedená akce Tatranu zakončená vstřelenou brankou. Tatran vede 8:1.
32:10 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Anna Kateřina Jandová (#56), asistence: Sofie Gocová (#24).
31:39 ACEMA Sparta Praha - tým vstřelil branku! Autor branky: Lucie Dryáková (#22), asistence: Hanna Cabadová (#71).
31:06 Sparta v úniku. Kotábová našla Vostřákovou, ale ta v tutovce zklamala.
28:22 Krásná křižná přihrávka na Ježdíkovou, ale ta cíl netrefila.
27:18 Tatran už v zápase jednoznačně dominuje a jde si pro postup do semifinále.
27:10 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Sofie Gocová (#24), asistence: Lucie Nádeníková (#79).
25:40 Z týmu Sparta Praha byla vyloučena hráčka č.23 Barbora Kotábová na 2 minuty za sekání.
21:51 Sparta chybovala v rozehrávce na vlastní půlce, ale Tatran nebyl v dostatečném počtu, aby toho využil.
20:01 Právě začíná druhý poločas. Úvodní buly znovu pro Spartu.
19:59 První poločas končí před sparťanskou brankou. Stav utkání po prvním poločasu 5:0.
19:00 Právě probíhá poslední minuta prvního poločasu.
18:54 Máchová trefuje boční síť.
17:52 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Šárka Ježdíková (#13), asistence: Tereza Halouzková (#45).
17:15 Výhoz sparťanské brankářky letěl přes půlku, ale píšťalka rozhodčích zůstala němá.
15:54 Halouzková s tečí od sparťanské hráčky zvyšuje náskok už na 4:0.
15:53 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Tereza Halouzková (#45), asistence: Adéla Bořilová (#77).
15:25 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Klára Němcová (#55), asistence: Tereza Tkadlecová (#92).
14:53 Šindelářová dobře stála u malého brankoviště a jednoduchou střelou zvyšuje náskok Tatranu.
14:52 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Liliana Šindelářová (#9), asistence: Sofie Gocová (#24).
13:42 Tkadlecová mohla skórovat, ale trefuje pouze koleno brankářky Sparty.
11:17 Tatran Střešovice Red - tým vstřelil branku! Autor branky: Tereza Halouzková (#45), asistence: Liliana Šindelářová (#9).
10:55 Hra byla nachvilku přerušena z důvodu utření palubovky, ale hra se za moment znovu rozjede.
10:07 Máchová střílela z otočky, ale levá ruka brankářky Sparty včas zasáhla.
07:10 Tatran v zápase už jednoznačně dominuje a jde si pro postup do semifinále.
07:07 Jandová (Tatran) v dobré pozici střílela backhandem, ale trefuje pouze brankářku.
05:40 Z týmu ACEMA Sparta Praha byla vyloučena hráčka č.23 Barbora Kotábová na 2 minuty za sekání.
04:44 Tvrdý faul na hráčku Tatranu v rohu hřiště u střídačky Sparty byl správně odpískán.
02:56 Dva skvělý zákroky během 10 sekund předvedla brankářka Sparty.
01:41 Sparta chybovala v rozehrávce, ale Tatran nebyl v dostatečném počtu, aby toho využil.
01:16 Dobrý blok na středu hřiště předvedla hráčka Sparty a znemožnila dobře mířenou střelu hráčky Tatranu.
00:12 Úvodní střelu na bránu si připisuje hráčka Sparty.
00:01 Úvodní vhazování pro Spartu.