(1:1,1:4,-:-)
utkání skončilo
FbC Hradec Králové

30:00 Konec 2. poločasu.
29:50 FbC Hradec Králové - tým vstřelil branku! Autor branky: Filip Rathouský (#98), asistence: David Soukup (#6).
26:47 FBC Plzeň - tým vstřelil branku! Autor branky: Petr Hajšman (#66), asistence: Robin Papírník (#67).
24:48 Hráč s č. 19 z týmu FbC Hradec Králové byl vzloučen na 2 minuty za sekání.
24:02 FbC Hradec Králové - tým vstřelil branku! Autor branky: Elliot Festa (#6), asistence: Filip Rathouský (#98).
16:20 Jak jsme doufali tak se i stalo, po velice pěkných akcích se stav utkání změnil na 1:3.
16:02 FbC Hradec Králové - tým vstřelil branku! Autor branky: Andrej Janda (#5), asistence: Filip Rathouský (#98).
15:12 FbC Hradec Králové - tým vstřelil branku! Autor branky: Filip Rathouský (#98), asistence: Jakub Štancl (#45).
15:00 Začátek 2. poločasu. Doufejme, že se dočkáme více branek a akce.
15:00 Po 1. poločasu je stav utkání 1:1
ÚČASTNICKÁ SOUTĚŽ O APPLE IPAD A PRODUKTY JBL - více informací
14:15 FbC Hradec Králové - tým vstřelil branku! Autor branky: Filip Rathouský (#98), asistence: Jakub Nerad (#27).
10:00 Nuda nuda šeď šeď. Hra v první půli nebyla nic pro funmakery.
07:11 Celek Hradce měl možnost díky nájezdu zvýšit své skóre, ale díky výbornému zákroku brankáře je stav nezměněný.
04:12 Poslední krásně nacentroval před branku a Vít nekompromisně zakončil. 1:0
04:12 FBC Plzeň - tým vstřelil branku! Autor branky: Jakub Vít (#63), asistence: Sebastian Poslední (#18).
00:00 Začíná 1. poločas zápasu mezi FBC Plzní a FbC Hradcem Králové. Hodně štěstí.