1:2p
(0:0, 1:0, 0:1)
utkání skončilo

Tatran Střešovice

60:00 Tatran Střešovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Filip Langer (#29), bez asistence.
59:50 Tatran zahájil poslední útok, ten nebyl úspěšný, jdeme na nájezdy!!
59:00 Zápas nám pomalu končí a vypadá to, že uvidíme nájezdovou loterii.
57:34 Fatál před Tatranskou bránou, Ústí do golmanem odkryté brány míček neprotlačilo.
55:15 3. koule obou celků opět na hřišti bojují o balonek.
54:09 v tomto čase nám F. Langer předvedl krásnou backhandovou kličku!! bohužel k ničemu nebyla bruh
51:00 Fatál na straně Ústí, jak už je v tomto zápase zvykem, nepotrestán.
47:00 Tempo hry se s ubývajícím časem zvyšuje a vypadá to na závěrečnou bitvu.
45:00 Nájezd Langer backhandovým blafákem neproměnil, stav zůstává stejný.
44:22 byl udělen nájezd pro Tatran
42:22 Tatran Střešovice - tým vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Navrátil (#27), asistence: Filip Langer (#29).
40:00 Na závěr druhé třetiny jsme viděli akci 2 na 1 v podání Tatranu, bohužel změnu stavu nepřinesla.
38:12 Tomčo obdržel tvrdý hit, doufejme že bude v pořádku.
37:00 Tatran se dostal z Ústeckého zámku a opět je to vyrovnaná hra
35:10 Kapitán Ústeckých už vycítil znuzenou atmosféru v hale, a proto se rozhodl skórovat.
35:09 Florbal Ústí - tým vstřelil branku! Autor branky: Miroslav Fořt (#91), asistence: Dominik Beneš (#12).
33:24 první zajímavější střela na straně Ústeckých, bohužel pouze zazvonila tyč.
28:00 Zápas je zatím takový nemastný a neslaný, oba týmy by potřebovaly roztrhnout pytel s góly.
25:40 Bohužel ani ta nepřinesla změnu stavu, na kterou všichni čekáme
25:29 Nebezpečná standartní situace před Ústeckou bránou
23:00 Nastupují proti sobě obě 3. koule, které jsou přímo nabité palebnou silou
22:00 Druhou třetinu zahájili Ústečtí rychlou akcí, ta však skončila v rukou golmana
20:00 První třetina nám nepřinesla moc nadšení, doufáme, že v následujících minutách to bude jinak
18:00 Zápas pomalu končí a vypadá to že uvidíme nájezdovou loterii
16:00 Zápas zatím nepřinesl žádné větší šance
09:00 Oba týmy začaly hrát zataženěji a vyčkávají na správný okamžik útoku
05:00 počet diváků se na tento očekávaný zápas několikanásobně zvýšil, tím také klesá hladina kyslíku v hale, doufejme že to neovlivní hru
03:00 Oba týmy zatím mají spoustu střel, bohužel netrefují bránu, tak snad se to začne dařit jinak se tady asi unudíme
00:00 Čeká nás velmi vyhrocené a napínavé utkání, máme se na co těšit!!!