konec

1.SC Vítkovice Oxdog

60:00 Konec zápasu
59:00 Běží poslední minuta utkání.
55:00 Rád bych o něčem psal, ale to by muselo být o čem, Vítkovice se již nikam neženou a Sparta stále nenašla recept na obranu vítkovických.
54:30 Utkání ve třetí části je už poněkud nezáživné, šancí je jak šafránu...
54:21 Vyloučen hráč číslo 66 z týmu ACEMA Sparta Praha 2 minuty za bránění ve hře.
40:16 Vyloučen hráč číslo 10 z týmu 1.SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hru vysokou holí.
40:01 Začala třetí třetina
40:00 Konec druhé třetiny
37:26 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Martin Michna (#10), asistence: Rostislav Gattnar (#3).
37:26 Michna upravuje stav zápasu poté co doklepl míček za bezmocného Eckhardta.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
36:04 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Voves (#8), asistence: Jan Lang (#71).
36:04 Sparta využívá početní výhodu a Voves dává svou první branku v tomto utkání.
35:04 Vyloučen hráč číslo 15 z týmu 1.SC Vítkovice Oxdog na 2 minuty za hru na zemi.
34:29 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Ivan Pergler (#84), asistence: Jiří Horák (#20).
34:29 Pergler prokázal instinkt zabijáka a snižuje na 2:7 !
33:58 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Jakub Lukáč (#8), asistence: Jiří Besta (#1).
30:20 Sparta má velké problémy s agresivní hrou vítkovických rytířů.
27:51 S bolestivou grimasou na tváři teď putuje vítkovický Krejčíř za zdravotnicí... Věříme, že to nebude nic vážného.
26:00 Zápas stále nabírá na rychlosti !
25:00 Sparta začíná tlačit!
22:24 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Jan Lang (#71), asistence: Antonín Šiška (#74).
22:24 Jan Lang napodobil svého jmenovce Roberta a trefuje přesně do levého růžku branky gólmana Vítkovic.
21:25 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Václav Jurdzin (#81), bez asistence.
21:25 Jurdzin si připisuje třetí zářez na pažbu a to znamená hattrick!
20:01 Sudí Kokeš zahájil druhou třetinu.
20:00 Konec první části
20:00 Eckhardt si jako odměnu za svůj výkon nadělil 30 kliků za mantinelem, uvidíme jak mu to půjde v druhé části.
18:53 Vlna faulů teď kouskuje hru ! Rozhodčí píská jak průvodčí na Hlaváku.
10:32 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Martin Michna (#10), asistence: Kryštof Malina (#17).
10:32 Eckhardt teď sebou sice plácal jako ryba vytažená z vody, ale bylo to houby platné ! 1.SC Vítkovice Oxdog už vedou o čtyři.
09:57 Déjà vu ! Jurdzin v krátkém časovém sledu střílí svou druhou branku.
06:59 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Václav Jurdzin (#81), asistence: Jakub Lukáč (#8).
06:59 Jurdzin už úspěšný a beckhandem překonává Eckhardta, který svým zákrokem rozhodně nepřesvědčil o své kvalitě.
05:02 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Petr West (#9), asistence: Daniel Pastrňák (#15).
05:02 Vítkovice vytěžili ze své aktivity "poklad", ve formě jednobrankového vedení.
04:00 REPRE SOUBOJ ! Jurdzin vs Eckhardt dopadl lépe pro brankáře Sparty.
02:46 Sparta ještě neopustila vlastní půlku.
00:30 Vítkovice začali ihned s aktivním tlakem !
00:01 Zápas začal
00:00 Zápas co nevidět začne !