4:5
(0:0,3:3,1:2)
konec

FATPIPE FLORBAL CHODOV

60:00 Utkání skončilo. Vítězem G2 Cupu Junior se stal tým FATPIPE FLORBAL CHODOV!!! Na krásném druhém místě se umístil Tatran Střešovice.
59:00 Tatran bez golmana.
58:00 Přiostřuje se. Tatran chce vyrovnat. Na poslední chvíli zasáhl Mück.
57:00 Probíhají poslední 3 minuty finálového utkání.
55:16 Tatran Střešovice si vybírá oddechový čas.
51:00 Osamocený Brautferger čekal za bukem, ale Mücka nenachytal.
50:00 Zloch volejbalově odehrál míček od brankoviště.
48:01 Vše je ošetřeno a bude se pokračovat dále ve hře.
48:00 Mück obdržel zásah do prstu a nechává se ošetřovat.
46:26 Tvrdá střela z půlky, od Šimona Doubka, našla po teči své místo určení v brance Tatranu.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
46:25 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Šimon Doubek (#97), asistence: Jan Vacenovský (#43).
46:00 Brankář Zloch si málem skopl míček do svého svatostánku..
44:43 Hráč týmu Tatran Střešovice č.97 Ondřej Sádlo byl vyloučen na 2 minuty za bránění ve hře.
43:00 Meliš orazítkoval horní tyč.
41:46 Tým Tatran Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Váňa (#95), asistence: Michal Hudera (#3).
40:16 Překvapivý gól pro všechny přítomné, vypadal jako střela do boční síťky. Až jásání chodovského hráče přinutilo rozhodčího zkontrolovat vnitřek brány, kde nalezl míček.
40:15 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Jakub Sklenář (#87), asistence: Jan Vacenovský (#43).
40:01 Začal poslední třetina finálového utkání. Buly vyhrál Chodov.
40:00 Skončila 2. třetina.
39:43 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Daniel Maxa (#93), asistence: Jakub Sklenář (#87).
38:37 Tým Tatran Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Filip Langer (#29), asistence: Jan Wojnar (#89).
38:00 Trenér Jakoubek svolává své svěřence ke střídání.
37:00 Co nahrávka Chodova, to lob, který se špatně zpracovával. Toto nebude cesta ke kvalitní rozehrávce.
35:00 Langer z Tatranu vysoko nad zařízení soupeře.
33:00 Chodov se ujímá míčku a zakládá svou hru.
31:00 Všichni hráči se snaží souboje u mantinelu uplácat holí, to ale nebude ten pravý postup jak získat míček do své kontroly.
29:50 Tým Tatran Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Marek Mochan (#36), asistence: Ondřej Řezník (#59).
29:00 Od Řezníka se rozestoupili hráči a dali mu tak čas a prostor k tomu aby si namířil a vystřelil.
28:03 Pokažená rozehra standardní situace vedla k odpálení míčku až k Mückovi.
27:11 Hráč týmu Tatran Střešovice č.97 Ondřej Sádlo byl vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.
26:56 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Jan Diviš (#46), asistence: Vojtěch Plaček (#6).
26:00 Tatran se dostává ke slovu. Zakládá útok, ale zasekl se za brankou soupeře.
25:00 Chodov na chvíli zamknul Tatran a nakonec z toho vsítil branku na konci jejich přesilovky.
22:25 Hráč týmu Tatran Střešovice č.97 Ondřej Sádlo byl vyloučen na 2 minuty za sekání.
20:53 Tým Tatran Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Milan Meliš (#70), asistence: Adam Tlapák (#5).
20:37 Hráč týmu FATPIPE FLORBAL CHODOV č.5 Ondřej Volf byl vyloučen na 2 minuty za sekání.
20:01 Začala 2.třetina, vhazování vyhrál Tatran.
20:00 Skončila 1. třetina.
19:00 Chodov čeká na svůj poslední útok. Vedle.
18:00 Maxa z Chodova nalezen Sklenářem, žádné ohrožení branky.
16:00 Dvě stejné, nadějné kombinace před brankou Tatranu bohužel neskončili brankou.
15:00 Řezáč ostře faulován soupeřem.
14:00 Fair play gesto od celku z Chodova, který přiznal teč. Rozehrává Tatran z levého rohu.
12:00 Plaček zablokoval hůl svému soupeři. Ti se mu za to odvděčili střídáním.
11:00 Mück rychlým přechodem na druhou stranu branky zabránil už jistému gólu.
09:00 Kolísko také střílí vedle.
08:00 Sklenář schoval střelu za hráče před brankářem Zlochem, avšak Sklenář byl značně nepřesný.
06:00 Strnad vyběhl za bránou, prokličkoval 3 útočníky Tatranu ale nakonec při střele zapomněl míček za sebou.
04:00 Chodovští hráči se snaží znova založit útok, Tatran na to odpovídá vytaženými útočníky.
03:00 Na poslední chvíli vypíchnul Doubek z Chodova přihrávku napříč, která zaváněla šancí na otevření skóre.
02:00 Přihrávka zpoza branky nepřekonala Mückovu nohu.
01:00 Tlapák z Tatranu si navedl míček ze strany na backhand, ale ztratil tak jen možnost zůstat ve hře.
00:01 Finálové utkání započalo, buly vyhrál Chodov.
00:00 Týmy se scházejí ke svým brankám aby si zakřičeli hesla a zanedlouho uslyšíme úvodní hvizd.