4:5
(1:3,0:1,3:1)
konec

Slovensko U19

60:00 Utkání právě skončilo. Bronzové medaile získávají hráči reprezentace Slovenska U19.
59:05 Boleslav zkouší štěstí při hře v šesti.
59:03 Technology Florbal MB si vybírá svůj oddechový čas.
58:30 Utkání se nám zdramatizovalo, hráči ze sebe vydávají naprosté maximum.
57:58 Slovensko U19 si vybírá svůj oddechový čas.
57:57 Tým Technology Florbal MB vstřelil branku! Autor branky: Pavel Sládeček (#50), asistence: Jakub Pařízek (#66).
56:25 Slovensko se stáhlo do defenzívi a nechává hrát Mladou Boleslav.
55:44 Tým Technology Florbal MB vstřelil branku! Autor branky: Patrik Rozkovec (#61), asistence: Dominik Dvořák (#63).
54:11 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Turcsányi (#8), asistence: Michal Dudovič (#22).
52:00 Mladá Boleslav utahuje sevření kolem pětky Slovenska.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
49:00 Nevynucená chyba slovenského hráče dává zadarmo míček pro Mladou Boleslav.
46:00 Nebezpečná standardní situace před brankou Slovenska ohrozila jen horní tyč.
44:00 Nádherný zákrok brankáře Slovenska zabránil snížení jejich náskoku nad Mladou Boleslaví.
42:00 Hra je momentálně plná nepřesností.
40:01 Začala 3.třetina. Tým Slovenska bude mít ještě 54 vteřin přesilové hry.
40:00 Skončila 2. třetina.
38:54 Hráč týmu Technology Florbal MB č.61 Patrik Rozkovec byl vyloučen na 2 minuty za hru rukou.
35:30 Dudovič opět vytáhl svou důraznou střelu nýbrž netrefil bránu a pak zpytoval svědomí, že nepřihrál volnému spoluhráči na středu hřiště.
32:00 Důrazný křik trenéra Slovenska semknul obranu jeho hráčů.
30:10 Boleslav se snaží kombinovat, ale její hráči se to snaží až příliš urvat na sebe.
27:00 U Slovenského celku nejde poznat že by hrál oslabení, ze dvou minut byly minimálně půlku na útočné polovině a vytvářeli si šance.
25:42 Hráč týmu Slovensko U19 č.42 Peter Bezeg byl vyloučen na 2 minuty za bránění ve hře.
24:31 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Kristián Kozák (#44), asistence: David Leskovský (#46).
22:00 Boleslav po vybojování míčku zaparkovaná na útočné polovině.
20:01 Začala 2.třetina. Buly vyhrál tým Slovenska U19.
20:00 Skončila 1. třetina.
18:00 To se zdařilo avšak né na dlouho.
17:00 Slovensko zakládá útok.
16:18 Tentokráte již slovenský brankář na střelu po ruku nestačil.
16:17 Tým Technology Florbal MB vstřelil branku! Autor branky: Jonáš Kreysa (#38), bez asistence.
16:00 Slovenský reprezentační brankář právě chytil ve zmatku velkou šanci Mladé Boleslavy.
14:22 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Michal Dudovič (#22), bez asistence.
11:00 V utkání o bronz můžeme vidět florbal plný střel, kombinací a celkově krásné a rychlé hry.
09:46 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Michal Dudovič (#22), asistence: Tomáš Turcsányi (#8).
05:39 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Adam Trepaň (#30), bez asistence.
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 za 10 minut začínáme.