(1:2,1:5,1:3)
konec

FATPIPE FLORBAL CHODOV

60:00 Utkání skončilo. Slovensko U19 - FATPIPE FLORBAL CHODOV (3:10)
58:44 Slováci drží míček a snaží se vykombinovat svou přesilovku, střely jsem buď zablokovány, či letí úplně vedle.
56:56 Hráč týmu FATPIPE FLORBAL CHODOV č.96 Jan Běloch byl vyloučen na 5 minut za hrubost.
55:12 Hráč týmu Slovensko U19 č.7 Michal Miške byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:31 Michal Miške našel volný pravý horní růžek.
53:30 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Michal Miške (#7), asistence: Michal Dudovič (#22).
51:55 Hráč týmu FATPIPE FLORBAL CHODOV č.40 František Kosař byl vyloučen na 2 minuty za sekání.
49:56 Chodov vystřídal svého brankáře, nastupuje Jakub Kaněra.
49:55 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Tadeáš Daněk (#15), asistence: Šimon Doubek (#97).
49:06 Tým Slovensko U19 si vybírá svůj oddechový čas.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
48:04 Hráč týmu Slovensko U19 č.48 Ronald Gašparik byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:30 Na konci přesilové hry se Chodovu povedlo vykombinovat svou rozehrávku a Jan Vacenovský se trefil přesně pod víko.
45:22 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Michal Strnad (#99), asistence: Jan Diviš (#46).
45:07 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Jan Vacenovský (#43), asistence: Tadeáš Daněk (#15).
43:18 Hráč týmu Slovensko U19 č.42 Peter Bezeg byl vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
42:00 Slovensku přestávka zřejmě pomohla, drží pásmo od začátku utkání.
40:01 Začala 3. třetina.
40:00 Skončila 2. třetina.
38:00 Reprezentace Slovenska se v tomto zápase trápí se založením útoku a udržení se v útočném pásmu.
36:39 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Daniel Maxa (#93), bez asistence.
36:38 Nařízeno trestní střílení proti týmu Slovenska. Daniel Maxa jej opět proměnil.
35:39 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Jan Vacenovský (#43), asistence: Jan Běloch (#96).
31:46 Po nařízeném trestném střílení proměnil tuto nabídku Daniel Maxa.
31:21 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Jan Vacenovský (#43), asistence: Filip Pletka (#72).
31:20 Vacenovský vyšťáral míček a trefil bránu.
27:00 Strnad z Chodova zablokoval už skoro jistý gól.
25:00 Krásný a elegantně založený útok z obrany Slovenska jen díky štěstí Mücka neskončil v bráně.
24:18 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Jan Vacenovský (#43), bez asistence.
22:04 Rozehrávka na půlce u mantinelu, jednoduchá přihrávka, přízemní střela Buliaka a malá chyba brankáře Mücka způsobila vyrovnání skóre utkání.
22:03 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Maroš Buliak (#50), asistence: Kristián Kozák (#44).
20:01 Začala 2.třetina.
20:00 Skončila 1.třetina.
17:50 Brankář Slovenska drží svůj tým nad vodou, spoluhráči mu to oplácejí nekoordinovanou obranou.
16:40 Velký tlak na obou stranách.
14:11 Maxa z rohu našel Řezáče neobsazeného před brankou a ten se již do prázdné nemýlil.
14:10 Tým FATPIPE FLORBAL CHODOV vstřelil branku! Autor branky: Martin Řezáč (#27), asistence: Daniel Maxa (#93).
13:44 Reflexivní zákrok slovenského brankáře zachránil jeho tým od inkasování branky.
10:57 Tým Slovensko U19 vstřelil branku! Autor branky: Adam Trepaň (#30), asistence: Michal Miške (#7).
07:50 Gólmani předvádí velice kvalitní výkony
04:30 Chyba v rozehrávce Slovenska zapříčinila protiútok a ohrožení brány. Naštěstí pro výběr Slovenska se Chodov vyšachoval ze hry sám.
02:00 Hráči obou týmu jsou zatím disciplinovaní a dělají všechno co po nich trenéři chtějí.
00:00 Začala 1. třetina.