3:8
(0:1,2:3,1:4)
konec

FBŠ Bohemians

60:00 Skončila 3.třetina. Výsledek tohoto utkání je 1.SC Vítkovice Oxdog - FBŠ Bohemians (3:8).
59:01 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Patrik Němec (#79), asistence: Daniel Krejčíř (#7).
58:55 Vítkovice po timeoutu zkoušeli štěstí při hře v šesti bez gólmana, avšak obdrželi po svých nedůsledných přihrávkách další gól.
57:59 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Daniel Škoula (#41), asistence: Dan Cabejšek (#12).
57:00 Vítkovice si vybrali svůj oddechový čas.
55:01 Vítkovice zvýšili svoje úsilí a za posledních pět minut si vypracovali spoustu střel na branku.
51:51 Cabejšek se ocitl sám v brankovišti. Když na něj letěl lob od Juhy naznačil že gólmana Gurkovského přelobuje, ale na poslední chvíli udělal kličku do forehandu a znovu zvýšil skóre Bohemians
51:50 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Dan Cabejšek (#12), asistence: Josef Juha (#10).
49:05 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Martin Doležal (#44), asistence: Patrik Šebek (#7).
44:12 Hráč FBŠ Bohemians č.2 Jan Šobotník byl vyloučen na 2 minuty za držení.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
42:25 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Jan Hausmann (#77), bez asistence.
41:00 Hra mírně přitvrdila oproti předchozím třetinám, ale vše v rámci fair play.
40:01 Začala 3.třetina.
40:00 Skončila 2.třetina.
38:27 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Daniel Krejčíř (#7), asistence: Patrik Němec (#79).
34:27 Hráč 1.SC Vítkovice Oxdog č.5 Martin Hurajt byl vyloučen na 2 minuty za bránění ve hře.
30:39 Hráč FBŠ Bohemians č.10 Josef Juha byl vyloučen na 2 minuty za blokování hole.
30:38 Juha zatáhl za ruční brzdu a blokoval soupeře v gólové šanci. Trestné střílení ale Jurdzin neproměnil.
29:40 Hráč 1.SC Vítkovice Oxdog č.18 Sekula Daniel byl vyloučen na 2 minuty za blokování hole.
28:33 Netrefův back-hand se nemýlil.
28:32 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Netrefa (#15), asistence: Martin Doležal (#44).
27:10 Nenápadná, ale přesná nahrávka osamocenému Škoulovi v brankovišti znamená zvýšení náskoku pražského celku.
27:09 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Daniel Škoula (#41), asistence: Jan Hausmann (#77).
24:20 Petrovič z Bohemians chtěl sklepnout na něj mířený lob před bránou soupeře, ale bez úspěchu.
23:00 Teď si oba gólmani vybrali slabší chvilku. Doufejme, že už to bude jen a jen lepší.
22:36 Tým 1.SC Vítkovice Oxdog vstřelil branku! Autor branky: Martin Michna (#10), asistence: Daniel Filip (#2).
22:22 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Patrik Šebek (#7), asistence: Matěj Petrovič (#46).
22:00 Začátek utkání se opět nese ve vysokém tempu.
20:01 Začala 2.třetina.
20:00 Skončila 1.třetina.
17:50 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Dan Cabejšek (#12), asistence: Matěj Petrovič (#46).
15:00 Hráči vítkovického celku se, ve většině poctivě vypracovaných šancí, snaží donést balon do místa určení. Bohužel prozatím bez úspěchu.
12:06 Tomáš Pour z Bohemians právě orazítkoval horní tyč! Zřejmě se chtěl přiblížit jeho spoluhráčům, kteří již třikrát udělali to samé.
08:10 Hra se přelévá na obě strany a diváci mají problém sledovat balon.
05:00 Brankáři obou celků drží svou úspěšnost zákroku na 100%.
02:13 Zápas probíhá ve vysokém tempu. Doufejme, že se zápas v takovém rytmu udrží až do konce.
00:00 Utkání mezi pražským celkem Bohemians a ostravskými Vítkovicemi právě začal.