5:3
(1:2 2:0 2:1)
konec

Florbal Ústí

45:00 Konec utkání, Sparta vítězí ! Byli jsme svědky skvělého utkání, které mělo snad vše... Napětí, emoce, tempo ! Vítěz, ale může být jen jeden a tím je dnes ACEMA Sparta Praha.
44:53 Vyloučen hráč číslo 84 David Pergler z týmu ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hole.
44:19 Oddechový čas si vybírá ACEMA Sparta Praha
43:00 Ústí hraje va bank !
42:52 Oddechový čas si vybírá Florbal Ústí
42:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
40:27 ACEMA Sparta Praha hraje v plném počtu.
40:08 Daniel Semerád, špílmachr ústeckých, si neseřídil mířidla, a tak přestřeluje...
38:27 Vyloučen hráč číslo 81 David Žďárský z týmu ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
38:16 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Kovařík (#8), bez asistence.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
38:16 Kovařík upravuje na 5:3 z pohledu Sparty.
36:47 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Jiří Mutínský (#74), bez asistence.
36:47 Mladičký Jiří Mutinský vrací vedení na stranu domácích. Jeho akce by se s klidem dala nazvat "One Man Goal" !
34:50 Vojtěch Válek z Ústí míří těsně nad... Teď se Sparta rosila, jako tráva nad ránem.
33:22 Tým Florbal Ústí vstřelil branku! Autor branky: Martin Fuchsig (#33), asistence: Pavel Vítek (#97).
33:22 Fuchsig vyrovnává utkání a dává zápasu nový náboj.
31:09 Teď se zase nikam nežene Sparta, drží a kombinuje.
30:01 Začala třetí třetina.
30:00 Konec druhé třetiny. Sparta hájí těsné vedení, kdo však vyhraje toť otázkou... Jolanda nám nebere telefon, takže vše je ve hvězdách.
29:00 Poslední minuta druhé třetiny.
27:02 Ústí opět diktuje tempo hry. Vydrží obrané šiky Sparty ?
25:29 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Petr Tlapa (#25), asistence: Ivan Pergler (#84).
25:29 ACEMA Sparta Praha se ujímá vedení, Petr Tlapa s klidem posílá míček do sítě.
24:10 Maličký sparťan Beneš pálil sice přesně, ale želbohu pro Spartu pouze do míst, kde byl gólman ústeckých.
22:30 Sparťané utahují smyčky v útočném pásmu.
21:10 Vyloučen hráč číslo 10, Václav Vavruška, z týmu Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
19:04 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Veber (#18), asistence: Jan Linhart (#62).
19:04 Lukáš Veber, teď napodobil jmenovce, Shea Webera z Montrealu a propálil vše co mu stálo v cestě, sítě už jsou opět zašité... A hraje se dál ! 2:2
18:19 Skvělé vrácení a čisté odebrání míčku předvedl Dan Riley, nebýt jeho hbitých nohou mohlo být vše jinak.
17:13 Ústečtí v poklidu kombinují a nikam se neženou.
15:33 Uvidíme jakou taktiku naordinoval primář Kratochvíl a docent Gemroth.
15:00 Konec první třetiny. Sparta působí trošku překvapeně, tempo Ústeckých je vražedné a jejich revírem je hřiště.
15:00 Sudího fujara opět duní po hale a startuje druhá třetina.
13:07 Sparta má problémy s agresivním napadáním, kterým se Ústí chvílemi prezentuje.
10:03 Tým Florbal Ústí vstřelil branku! Autor branky: Václav Vavruška (#18), asistence: Miroslav Fořt (#91).
10:03 Ústí jde do vedení, nechytatelnou ránu vyslal ústecký Vavruška a Čermák byl jen divák...
08:00 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Kovařík (#8), asistence: Ivan Pergler (#84).
08:00 Gól a gól jsou góly dva, ale to by oba musel dát stejný tým, tomu tak nebylo, a proto svítí remízový stav na světelné tabuli.
07:54 Tým Florbal Ústí vstřelil branku! Autor branky: Martin Fuchsig (#33), asistence: Miroslav Fořt (#91).
07:42 Na zemi skončil Fanda Jirek, snad mu neupadl jeho jedový trn... Naštěstí pro něj, i celou Spartu, odchází po svých.
06:05 Tempo hry teď mírně upadlo... O vzrušení se starají divácké tábory na tribunách.
05:00 Kovařík vyšíval a vyšíval, leč žádná pěkná krajka z toho nebyla.
04:17 Agilně hrající Hurt nastřeluje pouze masku gólmana hostí.
02:25 Sovy z Ústí vletěli na sparťany, ne jako prvně zmiňovaný noční pták, ale jako bájné harpyje.
01:10 První vážnější šanci likviduje ve formě chytající Čermák, Semerád se tváří v tvář nedokázal gólově prosadit.
00:01 Rozhodčí píská a zahajuje utkání.
00:00 Za malou chvíli vypukne zlatý hřeb celého turnaje, velké finále. Síly v něm změří ACEMA Sparta Praha spolu s Florbal Ústí. Tribuna se pomalu, ale jistě zaplňuje, máme se na co těšit !
00:00 Týmy se již rozcvičují, domácí Sparta bude hrát ve žlutých dresech, hosté z Ústí zvolili bílou sadu.
00:00 Arbitry dnešního utkání budou páni Brejcha a Husák.