9:7
(0:1,3:4,6:2)
konec

FBŠ Bohemians

60:00 Utkání právě skončilo. Vítězem G2 CUPU 2015 se stal Tatran Omlux Střešovice !!!
59:44 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Marek Beneš (#35), asistence: Jan Kopecký (#88).
58:00 Bohemians zkouší hru bez brankáře.
57:00 Tatran Střešovice v této třetině ukazuje týmu hostů jejich lekci z produktivity.
54:24 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Jakub Kolísko (#28), asistence: Petr Brautferger (#77).
53:56 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Marek Beneš (#35), asistence: Ondřej Němeček (#10).
52:35 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Jakub Kolísko (#28), asistence: Martin Mühlfait (#61).
52:34 Maytáš Krebner proměnil nařízené trestné střílení.
52:33 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Matyáš Krebner (#9), bez asistence.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
47:21 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Daniel Škoula (#48), asistence: Patrik Kieler (#66).
42:45 Byl vyloučen hráč tým FBŠ Bohemians č. 49 Jonáš Janata na dvě minuty za hru rukou.
40:16 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Jan Kopecký (#88), asistence: Marek Beneš (#35).
40:01 Začíná nám poslední třetina finálového utkání. Úvodní buly vyhrál Tatran.
40:00 Skončila 2. třetina.
38:00 Chyba v střídání na straně hostů vedla v šanci pro Tatran.
35:54 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Daniel Škoula (#48), asistence: Radek Mandík (#70).
35:00 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Marek Beneš (#35), bez asistence.
32:59 Byl vyloučen hráč tým FBŠ Bohemians č. 77 Jan Hausmann na dvě minuty za hru rukou.
32:00 V posledních minutách se nám zde v hale na Podvinném Mlýně strhla pěkná přestřelka. Doufejme, že týmům toto nasazení vydrží až do konce zápasu.
29:17 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Daniel Škoula (#48), asistence: Filip Laušman (#32).
29:08 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Petr Brautferger (#77), asistence: Vojtěch Šafář (#7).
23:27 Po přesné a rychlé kombinaci Tatran Střešovice snižuje na 1:2.
23:26 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Petr Brautferger (#77), asistence: Jan Kopecký (#88).
21:50 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Josef Juha (#10), bez asistence.
20:01 Začala 2. třetina. Buly vyhrál Tatran Střešovice.
20:00 Skončila 1. třetina.
17:00 Hraje se spíše opatrně a na breaky.
12:18 Síly na hřišti jsou prozatím velmi vyrovnané.
07:00 Juha získal balonek u brány, ale bohužel nevsítil branku.
05:00 Tatranu se v počátku tohoto finále nedaří přesně rozehrávat a ztrácí tak kontrolu nad hrou.
03:45 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Patrik Kieler (#66), asistence: Radek Mandík (#70).
03:00 Týmy si často vyměňují balonek. Celkově vzato vidíme atraktivní hru.
00:00 Začala 1. třetina finálového utkání G2 CUPU.