(4:0,2:2,1:3)
konec

ACEMA Sparta Praha

60:00 Utkání právě skončilo.
58:05 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Radek Mandík (#70), asistence: Patrik Kieler (#66).
57:00 Sparta využila přesilovou hru a dotahuje skóre Bohemians.
56:25 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Jan Severa (#48), asistence: Michal Zeman (#28).
55:29 Po neproměněném trestném střílení byl vyloučen hráč týmu FBŠ Bohemians Matyáš Krebner na dvě minuty za hru rukou.
53:00 Hra získává na obrátkách a jde vidět, že se bojuje o účast ve finálovém zápase.
50:20 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Ondřej Špalek (#96), asistence: Sebastian Jakob (#70).
49:17 Byl vyloučen hráč týmu FBŠ Bohemians č. 66 Patrik Kieler za hrubost.
45:39 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Jakub Čáp (#45), asistence: Ondřej Špalek (#96).
40:01 Začala 3. třetina.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
40:00 Skončila 2. třetina.
35:28 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Daniel Škoula (#48), asistence: Patrik Kieler (#66).
34:29 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Lukáš Netrefa (#15), asistence: Kryštof Minařík (#28).
32:33 Byl vyloučen hráč týmu ACEMA Sparta Praha č. 28 Michal Zeman na 2 minuty za nedovolené vrážení a hned poté byl ohodnocen 2+10 minutami za nesportovní chování.
26:25 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Jan Severa (#48), asistence: Patrik Totzauer (#47).
26:00 Týmy si vytvářejí kvalitní šance, ale v této třetině je proměnil pouze celek Sparty.
20:01 Začala 2. třetina.
20:00 Skončila 1. třetina.
18:17 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Kryštof Krbec (#98), asistence: Kryštof Minařík (#28).
14:14 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Patrik Kieler (#66), asistence: Vojtěch Teslík (#14).
00:35 Tým FBŠ Bohemians vstřelil branku! Autor branky: Patrik Kieler (#66), asistence: Radek Mandík (#70).
00:00 Utkání začalo ve vysokém tempu.