44:59 Strnad netrefil opuštěnou branku Sparty.
43:00 Sparta zkouší hru v šesti.
41:37 Martin Řezáč netrefil prázdnou bránu Sparty.
41:00 ACEMA Sparta Praha si vybírá oddechový čas.
38:00 Hráči si mezi sebou vysekávájí míček a hra je taková hektická a nepřipravená.
36:11 Tým Florbal Chodov vstřelil branku! Autor branky: Daniel Maxa (#93), asistence: Michal Strnad (#99).
34:00 Oba týmy hrají opatrně.
30:01 Začala 3. třetina.
30:00 Skončila 2. třetina.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
29:30 Kavan jen nastavil čepel na Vachudovu střílenou nahrávku.
29:25 Tým ACEMA Sparta Praha vstřelil branku! Autor branky: Vilém Kavan (#46), asistence: Martin Vachuda (#19).
28:53 Byl vyloučen hráč týmu Florbal Chodov Jakub Sklenář (#87) na dvě minuty za vrážení.
25:00 Eremiáš z crossu propálil Zítkovi míček mezi nohama.
24:10 Tým Florbal Chodov vstřelil branku! Autor branky: Dan Eremiáš (#77), asistence: Jakub Adam (#18).
19:00 Brankáři Zítka s Trojanem tento zápas nemají ani jednu chybu. Uvidíme jak dlouho tento stav vydrží.
17:00 Chodov se usadil na útočné polovině.
15:02 Buly vyhrál opět Chodov.
15:01 Začala 2. třetina.
15:00 Skončila 1. třetina.
14:00 Diváci zde v hale se předhánějí. Z toho bych osobně soudil, že se hra všem zde velice líbí.
12:00 Sparta blokuje všechny střely Chodova. Ty které proletí bloky nekompromisně likviduje brankář Zítka.
10:37 Byl vyloučen hráč týmu ACEMA Sparta Praha Veber Lukáš (#89) na dvě minuty za držení.
08:00 Chodov si vytváří mnoho šancí, ale jeho hráči netrefují branku soupeře.
04:00 Sparta si vybojovala standardní situaci na u velkého brankoviště, kterou ale neproměnila.
02:00 Týmy nasadily útočné tempo, můžeme vidět atraktivní hru hodnou finálového utkání.
00:01 Buly vyhrál Chodov.
00:00 Finálové utkání právě začalo.