(0:1,0:1,3:2)
konec

Tatran Omlux Střešovice

45:00 Utkání právě skončilo.
44:59 Tým Florbal Ústí nad Labem vstřelil branku! Autor branky: Dominik Beneš (#16), asistence: Dan Semerád (#17).
44:34 Tým Florbal Ústí nad Labem vstřelil branku! Autor branky: Martin Fuchsig (#33), asistence: Vojtěch Esterka (#30).
44:24 Tým Florbal Ústí nad Labem vstřelil branku! Autor branky: Jan Černý (#72), asistence: Marcel Göndör (#5).
43:58 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Tomáš Váňa (#91), asistence: Jan Wojnar (#89).
40:24 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Jan Wojnar (#89), asistence: Filip Langer (#29).
37:36 Byl vyloučen hráč týmu Florbal Ústí nad Labem Karel Myslivec (#22) na dvě minuty za sekání.
36:05 Byl vyloučen hráč týmu Florbal Ústí nad Labem Jan Černý (#72) na dvě minuty za blokování hole.
30:01 Začala 3. třetina.
30:00 Skončila 2. třetina.
Partnerem akce je G2 od Komerční banky
29:09 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Martin Remeš (#93), asistence: Šimon Fišer (#9).
24:00 Tatran Střešovice vystřídal svého brankáře. Vojtěch Šimůnek si tak připisuje první zákroky v tomto zápase.
15:01 Začala 2. třetina.
15:00 Skončilo 1. třetina.
13:58 Byl vyloučen hráč týmu Tatran Omlux Střešovice Michal Nový (#71) na dvě minuty za sekání.
09:21 Řezník se nemýlil se svojí dorážkou na hranici malého brankoviště. Stav utkání je 0:1 pro pražský celek.
09:20 Tým Tatran Omlux Střešovice vstřelil branku! Autor branky: Ondřej Řezník (#57), asistence: Marek Pixa (#41).
05:00 Ústí mělo standardní situaci před velkým brankovištěm. Esterka ale netrefil levý horní roh soupeřovi branky...
00:01 Úvodní buly vyhrál Tatran Střešovice.
00:00 Začala 1. třetina.